Кубок

07 июля 2020, 19:57

Заховайло: Цих динамівців уже шкода

bookmaker-ratings.com.ua -

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло в ексклюзивному коментарі bookmaker-ratings.com.ua розкритикував Русина та Шапаренка і загалом розповів про молодь «Динамо», яка не виправдовує сподівань.

 

«Динамо» зараз під великою критикою. Гравців не критикує хіба що лінивий. Цих динамівців уже шкода. Хоча вони самі винні своїми результатами і підходом до справи.

 

Про Русина було багато позитивних розмов, коли він був у «Зорі», а тепер ми бачимо, що Назарій не відповідає рівню «Динамо». Гравці повинні розуміти, що коли тобі дають шанс, ти його або використовуєш, або ні. Ніхто в «Динамо» не буде чекати роками. Київський клуб заточений під результат.

 

Русин не використав свої нагоди, яких було достатньо. Все, до побачення! Привіт, ФК «Львів». Назарію не варто звинувачувати тренера, вболівальників або спеціалістів – лише самого себе.

 

Це ж не вказує на те, що Русин – поганий гравець. Він футболіст іншого рівня. Нехай він на мене не ображається, я просто констатую факт.Загрузка...
Загрузка...
ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев


Рейтинг Букмекеров от UF
UF рекомендует!


Новости Комментарии
Все новости