Лига Европы

18 февраля 2020, 21:44

Циганик розповів про підготовку Шахтаря до матчу з Бенфікою

footballhub.com.ua -
Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми ЦиганикLIVE розповів про підготовку Шахтаря до матчу з Бенфікою.
 
"Старт Шахтаря у ЛЄ. Я впевнений, що провалу не буде, Шахтар сконцентрована і гідна команда, щоб не провалитися у поєдинку з Бенфікою. Шахтарю важко виходити з зими і грати перші єврокубкові матчі, це вже апріорі. Насправді таке у всіх українських команд. У мене є тривога з приводу матчу з Бенфікою. По якості гри, яку демонструвала команда Луїша Каштру на зборах, вона не вразила. В середині команди немає самого розуміння, наскільки вона готова протистояти Бенфіці. Рівень команд, з якими вони грали, був явно нижчий за рівень Бенфіки. Шахтар на зборах не демонстрував того рівня гри, який задовольняв би. Немає яскравої швидкості, гри вперед, тобто, дуже багато контролю м’яча заради контролю, але має бути якесь просування. В першому матчі з Бенфікою, навпаки, доведеться грати дуже агресивно.
 
Потрібно буде грати постійно вперед, намагатися шукати шпарини в обороні Бенфіки. Португальцям немає куди поспішати. Перша гра у Харкові, і вони спокійно можуть грати від оборони, а потім розлітатися у контратаки. Потрібно перемагати, бо у Португалії буде неймовірно складно.
 
Є проблеми. Не буде Соломона, але це не буде супер велика проблема для Шахтаря, бо є ким замінити. Але зараз якраз такий момент, коли ініціативу в свої руки мають взяти молоді футболісти, ті, від кого ми чекаємо насамперед яскравого футболу. Я дуже розраховую, що у цьому простоянні яскраво проявить себе Тете.
 
Команда Луїша Каштру грає обережніше, ніж команда Пауло Фонсеки чи Мірчи Лучески, які атакували більше. Цей контроль заради контролю іноді зайвий, але в певних моментах він дуже корисний, оскільки можна перехитнути темп гри. Я думаю, що Шахтар гратиме дуже обережно, так само як і Бенфіка. Тому, в принципі, я прогнозую, що в матчі у Харкові цілком ймовірно буде нульова нічия, можливо, перевага Шахтаря у один м’яч.
 
Чи буде звільнений Каштру після гри з Бенфікою, важко сказати. Насамперед тому, яка якість гри буде у Шахтаря. Я певен, що провалу не буде. Але якщо гірники продемонструють максимально якісний футбол, то матимуть всі шанси, щоб пройти далі. Можна і програти, це футбол, це абсолютно нормальне явище. Тоді Каштру буде далі працювати з командою. Якщо ж Шахтар продемонструє не дуже високий рівень футболу, такий до прикладу, як в матчі з Аталантою, то у Каштру будуть проблеми і дуже серйозні.
 
Я не можу сказати, що він ходить по лезу упродовж сезону, але постійно до нього є певні питання, тому що чекають на прогрес молодих гравців. Поки що грають ті футболісти, які грали до цього. Насамперед Тайсон. І він є вирішальним у грі Шахтаря. Додо суттєво додав. Інші футболісти не настільки яскраво прогресують. Навіть якщо говорити про Мораєса, то він у єврокубкових матчах не настільки яскраво себе проявляв, як в попередніх сезонах, ще виступаючи у київському Динамо. Тобто є певні запитання і насамперед до Каштру.
 
Поєдинок між Шатарем і Бенфікою стане лакмусовим папірцем для цього спеціаліста. Ця гра продемонструє, наскільки він готовий протистояти клубам і давати Шахтарю щось нове. Зрозуміло, що Шахтар чемпіонство вже не відпустить. Якщо до Каштру будуть питання, сумніваюся, що Шахтар одразу прийматиме такі ключові рішення. Дадуть можливість тренеру піти з честю і виграти чемпіонство. Зараз шанс для Каштру або повернутися, або опуститися ще нижче. І дуже багато залежатиме, наскільки якісно, наскільки добре Шахтарю вдасться зіграти з Бенфікою. Рівень гри – від цього залежатиме доля Каштру".
 


Загрузка...
Загрузка...
ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев
Новости Комментарии
Все новости