Остальные Страны. Новости

19 февраля 2020, 16:44

До законопроєкту про легалізацію грального бізнесу надійшло 3,5 тисячі правок

bookmaker-ratings.com.ua -
Як передає інформаційний портал  «Рейтингу Букмекерів»:  Заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук повідомила, що до законопроєкту №2285-д про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор надійшло близько 3,5 тисяч поправок. Процес легалізації гальмує і паралельне проведення земельної реформи.
Про це нардепка написала на власній сторінці у Facebook:
 
«Понад 400 законопроєктів мали розглянути народні депутати під час третьої сесії Верховної Ради. Законопроєктів щодо всіх сфер життя українців. Але робота парламенту паралізована на кілька місяців. Увесь цей час ми розглядатимемо тисячі поправок до земельного закону, більшість з яких фактично є поправочним спамом.
І, судячи з усього, цим інструментом блокування роботи парламенту наші опоненти планують активно користуватися й надалі. Близько 3500 правок подано до законопроекту про легалізацію грального бізнесу. Стільки ж очікуємо до законопроекту про медіа.
 
Таким чином регламент перетворюється на інструмент блокування законодавчих ініціатив, який деякі політики використовують задля обслуговування власних політичних інтересів», – резюмувала Кравчук.


Загрузка...
Загрузка...
ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев
Новости Комментарии
Все новости