Остальные Страны. Новости

14 января 2020, 08:29

Імовірність того, що РФ визнає державну систему підтримки допінгу, - не більше 9%

Російську федерацію позбавлено права на участь у Олімпійських іграх 2020 і 2022 років в Токіо та Пекіні та кількох чемпіонатах світу. Підсумки розслідувань свідчать про масштабний рівень підтримки фальсифікацій з боку держави. Втім, Росія поки що не визнає цього і продовжує наполягати на тому, що це рішення заполітизоване.
 
Букмекери запропонували зробити ставку на те, чи визнає РФ визнає державну систему підтримки допінгу. За оцінкою букмекерських аналітиків, ймовірність того, що це станеться до 1 червня 2020 року, становить близько 9%, повідомляє  «Рейтингу Букмекерів».
 
Минулого місяця виконком ВАДА позбавив Російську федерацію права виступу на міжнародних змаганнях Олімпіадах і чемпіонатах світу. Це означає, що цьогорічна Олімпіада у Токіо і наступна у Пекіні пройдуть без РФ. Російські символи - прапор і гімн - будуть під офіційною забороною.
 
Сама Росія офіційно оскаржила рішення ВАДА про заборону на участь в Олімпіадах
 
Однак у тих російських спортсменів, які не вживали допінг, буде можливість виступити на Олімпійських іграх у нейтральному статусі. Таке вже траплялося на Зимових Іграх 2018 року. Тоді вони у офіційних протоколах були вказані як Олімпійські атлети з Росії.
 
Але покарання не торкнеться виступу Росії на футбольному чемпіонаті Європи, який пройде цього року у 12 різних містах континенту.
 
"Мені оцінка ймовірності у 9% здається навіть зависокою. Враховуючи позицію Росії у міжнародних питаннях, зокрема по Криму і Донбасу, сподіватись на її чесність стосовно спорту тим паче немає сенсу. В РФ спортивні перемоги - важлива частина міжнародного іміджу, зокрема, Путіна особисто. Визнати наявність такої плями на репутації в Кремлі не хочуть, хоча її і далі видно всім іншим", - прокоментував букмекерську лінію головний редактор  «Рейтингу Букмекерів»  Сергій Деркач.


Загрузка...
Загрузка...
ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев


Рейтинг Букмекеров от UF






Новости Комментарии
Все новости