Остальные Страны. Новости

18 февраля 2020, 15:06

НБА отримала офіційного беттинг-партнера

bookmaker-ratings.com.ua -
Як передає інформаційно-аналітичний портал «Рейтингу Букмекерів»:  Національна баскетбольна асоціація (НБА) оголосила про початок співпраці з провідним світовим оператором ставок PointsBet.
 
Днями австралійський букмекер PointsBet оголосив, що його дочірня компанія в США підписала угоду про співпрацю з НБА, за умовами якої PointsBet став першим офіційним оператором спортивних ставок турніру.
 
PointsBet запустить перший в історії НБА показник ймовірності результатів матчу (Win Probability Metric), підрахунок якої буде ґрунтуватися на ексклюзивному доступі до офіційної статистики НБА. Ці дані будуть доступні на різних онлайн-платформах, включаючи сайт НБА та супутні соціальні мережі.
 
«Команда PointsBet, яка насправді є більше технологічною компанією, тішиться, що вдалося домовитися про співпрацю з НБА. Ми сподіваємося, що показник ймовірності результатів матчу, який пропонує PointsBet, допоможе розвитку ринку спортивних ставок», - сказав генеральний директор беттингової компанії Джонні Ейткін.
 
«Ми радіємо початку співпраці з PointsBet, компанія стала першим офіційним оператором спортивних ставок у НБА. PointsBet продовжує розвивати беттинговий бізнес на усій території США. До того ж компанія пропонує унікальну пропозицію на ринку (мова про показник ймовірності результатів матчу Win Probability Metric - прим. «РБ»), це допоможе нам більше взаємодіяти з фанатами», - резюмував очільник Fantasy & Gaming НБА Скотт Кауфман-Росс.
 
Австралійський онлайн-букмекер PointsBet вирішив розпочати свою роботу на беттинговому ринку США у січні 2019-го року. З того часу компанія завоювала чималу частину ринку та є провідною у сегменті ставок на спорт.


Загрузка...
Загрузка...
ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев
Новости Комментарии
Все новости