13 июля 2021, 14:42

ФБУ провела за підтримки Parimatch грандіозний баскетбольний марафон на фестивалі Atlas Weekend

Участь у змаганнях взяли 84 команди в трьох категоріях.

Федерація баскетболу України провела за підтримки генерального спонсора Parimatch грандіозний баскетбольний марафон на фестивалі Atlas Weekend.

У спортивній програмі зіграно другий та третій тури чемпіонату України з баскетболу 3х3. Також відбувся тур юнацького чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд U-15 та U-17. Загалом у змаганнях взяли участь 84 команди.

Призовий фонд змагань становив 100 000 гривень.

Також відбулися майстеркласи для юних баскетболістів, конкурси та розважальні виступи.

Переможцями другого туру чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед чоловіків стала команда Динамо-Одеса. У фіналі динамівці здолали Промбудсферу – 16:14. Титул MVP дістався одеситу Денису Носкову.

У жіночій категорії чемпіонство виборов перший склад збірної України U-23, який у фіналі переграв другий склад збірної – 17:15. MVP – Єлизавета Мітіна.

Наступного дня Динамо-Одеса підтвердила чемпіонський титул перемогою в третьому турі чемпіонату України з баскетболу 3х3. Цього разу одесити здолали в фіналі СумДУ – 22:15. MVP став наймолодший у команді Віталій Шорсткий.

У жінок в третьому турі знову перемогла збірна України U-23 першим складом. У фіналі збірниці перемогли другу команду Франківська-ПНУ – 18:12. MVP – Наталя Цюбик.