Ставка дня от Пари-матч

23 июля 2021, 14:48

Parimatch - офіційний спонсор «Чорноморця»

 

Новий футбольний сезон «Чорноморець» почне з новим офіційним спонсором - лідером беттінг-індустрії та першим офіційним онлайн букмекером України Parimatch.

Партнерство одного із найпопулярніших клубів країни та головного українського драйвера спорту ще більше посилить популяризацію футболу в регіоні. Цей альянс підвищить інтерес глядачів до спорту і приверне молодь до занять футболом.

У планах ФК «Чорноморець» і Parimatch проведення спільних акцій, спрямованих на популяризацію гри мільйонів в рамках стратегії сталого розвитку. Успішність заходів і акцій гарантована славною історією головного футбольного бренду Одеси, а також репутацією, досвідом і міжнародною експертизою бренду Parimatch.

Генеральний директор ФК «Чорноморець» Анатолій Місюра: «З таким амбітним партнером у «Чорноморця» є майбутнє, і ми готові ставити перед клубом найсміливіші завдання. Дуже хочемо, щоб у нас все вийшло в найкращому вигляді. Щоб ми розвивалися і разом створили футбол, який приносить задоволення нашим уболівальникам. А вони будуть з радістю відвідувати стадіон і підтримувати команду «моряків» весь чемпіонат і в будь-яку погоду».

«Ми раді сьогодні почати відмінну футбольну історію між Parimatch і «Чорноморцем». Ми прекрасно розуміємо потенціал футбольної аудиторії в місті та хочемо прийти через 3-4 роки до повних стадіонів на матчах не тільки топ команд, але і в середньому по чемпіонату. Зараз ми спільно з клубом розробляємо кроки для розвитку нашої співпраці на різних рівнях і поступово почнемо все активніше залучатися до життя міста. Наше з клубом завдання - щоб футбольні матчі «Чорноморця» були невід'ємною частиною дозвілля Одеси», - сказав Head of sponsorship Parimatch Пилип Орлов.

 
Ставь лайк, если живешь футболом!


ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев

Новости Комментарии
Все новости