Ставка дня от Пари-матч

22 сентября 2021, 11:40

Прометей та Будівельник відкриють сезон матчем за Суперкубок

 

Баскетбол повертається! У середу 22 вересня буде розіграно Суперкубок, перший трофей нового сезону української Суперліги, генеральним спонсором якої є Parimatch. За Суперкубок змагатимуться чемпіон України Прометей та володар національного Кубку Будівельник.

 

Напередодні цієї зустрічі багато хто віддає перевагу Прометею. Адже команда нещодавно провела офіційні матчі у кваліфікації Ліги чемпіонів. Тоді як Будівельник брав участь лише у передсезонних турнірах та спарингах. Це непогано для награвання складу та відпрацювання тактичних схем, але кращий тонус у того, хто вже розпочав грати офіційні матчі.

 

До того ж Прометей зараз на підйомі. Йому вдалося першому з українських клубів пройти кваліфікацію Ліги чемпіонів. Так, раніше у груповому раунді грав Хімік, але у сезоні 2016/17 він отримав пряму путівку від ФІБА.

 

Втім, не слід забувати, що Суперкубок складається з одного матчу. У такому випадку може статися все що завгодно. Отже, шанси на перемогу до початку гри рівні. До того ж за таких умов команди будуть викладатися по максимуму, щоб здобути трофей. І тому можна не сумніватися, що нас чекатиме справжня битва і яскраве відкриття баскетбольного сезону.

 
Ставь лайк, если живешь футболом!


ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев

Новости Комментарии
Все новости