Украина

14 ноября 2019, 10:15

Букмекери оцінили шанси клубу Ірини Морозюк на вихід в УПЛ

Аматорський клуб «Ліон», президентом якого стала Ірина Морозюк, дружина відомого українського півзахисника Миколи Морозюка, зараз на слуху в ЗМІ. Експерти букмекерської контори Favbet запропонували спрогнозувати майбутнє команди в українському футболі.
 
Дружина футболіста турецького «Різеспора» Миколи Морозюка Ірина нещодавно зайняла пост президента футбольного клубу «Ліон» зі Львова, який виступає в першості України серед аматорів.
 
Після цього відбулася презентація жінки на новій посаді, де її представили та вручили іменну футболку команди. Під час прес-конференції Ірина поставила ціль перед клубом на найближчі п’ять років.
 
«Спонсори можуть виділяти гроші на аматорський футбол, наприклад, щоб їх відмивати. Це жарт. Я буду все продумувати і знати, до кого йду.
 
Це буде у Львові, Києві, може, ще якісь міста. Хочу створити проект і подивитися, як воно буде. Плани – через п’ять років ми будемо в УПЛ, будемо першим проектом, який так зробить, зламаємо систему», – сказала Морозюк.
У зв’язку з цією заявою букмекерська контора Favbet запропонувала ставку на можливий вихід «Ліона» в українську Прем’єр-лігу до початку сезону-2025/26. Поставити на цей варіант можна з коефіцієнтом 75,0, що відповідає 1,3% ймовірності. Тобто якщо поставити 100 гривень, то за 5 років, в разі успішного виходу команди в УПЛ, можна отримати 7500 гривень.
 
Сам клуб почав своє становлення на початку вересня поточного року: спочатку з’явилася ефектна емблема з левом в центрі, а згодом в команду почали набирати футболістів. Відбір гравців проходив в кілька етапів, а 25-го вересня відбулося перше тренування команди.
 
26-го жовтня «Ліон» провів свій перший матч в історії – товариську зустріч проти команди Головного управління Національної поліції Львівської області «Леви». Поєдинок пройшов на львівському стадіоні «СКА» та завершився мінімальною поразкою «Ліона» з рахунком 1:2.
 
«Сьогодні невеликі футбольні клуби почувають себе впевненіше, ніж будь-коли. За останні 5 років футбол України відчутно втратив наліт олігархічності, коли навіть у гравців середніх клубів рівень були просто космічні зарплати. В наші дні можна зробити конкурентоспроможний проект з набагато меншими коштами, ніж раніше. Як приклад можна згадати «Інгулець», який був створений лише 6 років тому, а цього року вже грав у фіналі Кубку України і має реальні шанси на вихід в УПЛ», - поділився думкою головний редактор «Рейтинг Букмекерів» Сергій Деркач.


Загрузка...
Загрузка...
ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев
Новости Комментарии
Все новости