Украина

30 ноября 2020, 19:33

"Чи є в України шанси в Лозанні? Я думаю, що немає"

footballhub.com.ua -
Журналіст Ігор Циганик в ефірі ЦиганикLive розповів про майбутнє скандального рішення УЄФА стосовно матчу Швейцарія – Україна:
 
- Чи єв України шанси в Лозанні? Я думаю, що немає!
 
Там не матмме значення якась юридична складова. Лозанна підтримає УЄФА. Для Спортивного арбітражного суду має значення, щоби була конструкція в рішенні УЄФА, щоби там все було правильно.
 
Не дарма швейцарські журналісти писали про дивну поведінку швейцарської федерації, яка посилилася в одному кантоні, а грати мали в іншому.
 
Забий Рамос один з двох пенальті у матчі, який Іспанія не виграла, то все могло би скластися інакше. А так… Ми мали відправити аматорську команду якусь, з якогось села, яка готова була зіграти. Вони би вийшли у футболах національної збірної і цей матч був би у реєстрі матчів національних збірних. Ми могли змити футболку національної збірної нижче нікуди. Ось це ображає.
 
Я обурений ситуацією і тим, як повів себе УЄФА. Будемо чекати суду в Лозанні, хоча я сумніваюся, що там у нас є хоч якісь шанси, бо це все велика політика і великі гроші, а УЄФА вигідніше, щоби там була Швейцарія.


Загрузка...
Загрузка...
ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев


Рейтинг Букмекеров от UF
UF рекомендует!


Новости Комментарии
Все новости