Украина

09 декабря 2019, 22:06

Карпати можуть припинити існування

Генеральний директор «Карпат» Ростислав Ящищин не виключає можливе зникнення львівського клубу з футбольної мапи України. «Карпати» вимагають від міськради Львова надати земельну ділянку біля стадіону «Україна» для того, аби побудувати там низку клубних інфраструктурних об’єктів. 
 
«Чому «Карпати» шантажують місто? Що значить - шантажують місто? Місто пообіцяло, підписало всі необхідні меморандуми, документи. Все ж є, ми нічого не взяли з неба, не придумали. Це нормальний процес. Адже вже 13 років минуло, ні в якої адекватної людини нерви не витримають. Це не шантаж.
 
Якщо міськрада не дасть обіцяну землю, а її обіцяли ще з 2006-го року, мені здається, перспективи клубу туманні. Ніхто не зможе передбачити, що буде далі. Це буде катастрофа для клубу, міста. «Карпати» можуть реально припинити існування», – цитує Ящищина  «Рейтингу Букмекерів» з посиланням на ефір програми «Великий футбол».
 
«За чутками, власник клубу Петро Димінський, який зараз переховується від слідства за підозрою у скоєнні ДТП з летальним наслідком, більше не виділяє на команду гроші. Мені здається, це з більшою ймовірністю може стати причиною припинення існування львівського клубу. Відсутність або брак фінансування завжди позначається на результатах команди. «Карпати» ж востаннє вигравали 3 місяці тому. Навряд цьому причина те, що львів`янам досі не дали землю», - поділився думкою головний редактор «Рейтингу Букмекерів» Сергій Деркач.
 


Загрузка...
Загрузка...
ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев


Рейтинг Букмекеров от UF


Новости Комментарии
Все новости