Украина

16 апреля 2018, 15:57

Комитет арбитров ФФУ оценил работу судейской бригады в матче Шахтер - Динамо

Комитет арбитров ФФУ оценил работу судейской бригады в матче Шахтер - Динамо
27-ий тур, 14.04.2018, матч “Шахтар” - “Динамо”
 
5 хв. Гравцю № 19 господарів за спробу забити гол рукою було правильно винесена ЖК. В цьому випадку неспортивної поведінки ЖК є обов’язковою.
 
22 хв. Арбітр правильно продовжив гру тому, що з боку гравця № 6 господарів проти футболіста № 8 гостей не було скоєно жодного порушення. Гра продовжується моментом з гольовою можливістю гостей.
 
58 хв. Відсутня ЖК гравцю № 6, який грає з вперед виставленою ступнею проти футболіста № 29 гостей. Такий тип порушень повинен завжди каратись обов’язковою ЖК.
 
90+3 хв. ЧК (2 ЖК) гравцю № 7 господарів (який вже мав попередження за порушення скоєне на 90+1 хв.), який реагує на дії футболіста № 90 гостей, який, в свою чергу, також отримує попередження за порушення, яке полягає у неправильно виконаному підкаті.
 
90+4 хв. Агресивна поведінка з боку гравця № 88 господарів, який завдає удару у голову футболіста № 30 гостей. Ситуація обтяжується ще й тим, що це відбувається в момент зупинки гри, до виконання ШУ. Нажаль, арбітр не міг побачити це, але якби була застосована система відеоповторів (VAR), то могло бути прийняте рішення щодо винесення ЧК (див. випадок із ЧК Бонуччі у матчі Серії А Мілан-Дженоа цього сезону).
 
Примітки:
ЗОГМ − Зрив Очевидної Гольової Можливості
СІП − Серйозне Ігрове Порушення
ЧК − Червона Картка
ЖК − Жовта Картка
ВУ − Вільний Удар
ШУ − Штрафний Удар
11У − 11-метровий удар
АА − Асистент Арбітра

ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев

Результаты матчей - 777score.ua

Новости Комментарии
Все новости

Бесплатные прогнозы на футбол от профессионалов Ratingbet.com