Украина

16 ноября 2020, 18:50

Луческу має зустрітися з президентом Динамо, щоб обговорити подальший перебіг подій

dynamomania.com -
Футбольний журналіст Ігор Циганик в ефірі авторської програми «Циганик LIVE» повідомив, що найближчим часом відбудеться зустріч Мірчі Луческу та Ігоря Суркіса.
 
«Найближчим часом Мірча Луческу має зустрітися з президентом «Динамо», щоб обговорити подальший перебіг подій: як будуть відбуватися збори команди, яке буде підсилення.
 
І наскільки мені відомо, вже завтра-післязавтра має відбутися ця зустріч, де вони будуть ці питання обговорювати.
 
Має відбутися тренувальна товариська гра, у якій зустрінуться головна і друга команди «Динамо». І на цій грі якраз будуть обговорюватися плани на зиму і на весну. Торкнеться справа і новачків: кого треба продавати, ким потрібно підсилити команду.
 
Наразі Луческу сказав, що у нього немає особливих прізвищ, хто міг би посилити «Динамо». І що він буде обговорювати це з президентом, і після цього вже будуть прийматися рішення.
 
Зараз говорити про те, що будуть обов’язково бразильці, чи з інших країн... Луческу на цьому не наполягає. Розібравшись, він вважає, що і в українському чемпіонаті є фуболісти, які можуть підсилити «Динамо». Прізвища він поки що не називав. Він буде обговорювати це з президентом. Але підсилення обов’язково буде», - сказав Циганик.


Загрузка...
Загрузка...
ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев


Рейтинг Букмекеров от UF
UF рекомендует!


Новости Комментарии
Все новости