Украина

17 января 2020, 16:53

Рада ухвалила в першому читанні законопроект про легалізацію грального бізнесу

16 січня, Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект №2285-д про легалізацію грального бізнесу в Україні. «За» проголосувало 260 нардепів, проти 108, 10 утримались.
 
Ухвалений у першому читанні законопроект охоплює сферу діяльності казино, проведення букмекерської діяльності (в тому числі онлайн), випуску і проведення лотерей, питання гри в покер в Інтернеті та створює спеціальну Комісію з розвитку та регулювання азартних ігор, яка буде видавати ліцензії учасникам ринку.
 
Зазначимо, що виключається положення про можливість розміщення залів ігрових автоматів і букмекерських пунктів в окремих будівлях. Зали гральних автоматів дозволяється розміщувати винятково в готелях (п’ять зірок). Площа таких закладів повинна складати не менше 500 квадратних метрів.
 
Передбачається збільшення віку гравця з 18 до 21 року, а також встановлюються вимоги до гравців і їхньої ідентифікації, а також жорсткі фінансові санкції за невиконання таких вимог.
 
Також закон передбачає створення в Державному бюджеті спеціального Фонду для підтримки медицини, спорту та культури, куди будуть направлятися кошти отримані з ліцензій.
 
Законопроектом також встановлюється заборона щодо зовнішньої реклами, окрім вивісок, а також встановлюються обмеження на всі інші види реклами.
 
«Головний крок зроблено. Гральний бізнес починає повертатися в правове поле. Досвід легалізації інших країн показує, що одразу всю галузь детінізувати не вийде, однак головне принаймні розпочати цей процес. Впевнений, від цього виграють всі учасники ситуації - і бізнес, і держава. Наголошую на тому, що легальність і врегульованість грального бізнесу - ознака розвиненої і цивілізованої держави», - прокоментував ситуацію головний редактор  «Рейтингу Букмекерів»  Сергій Деркач.


Загрузка...
Загрузка...
ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев
Новости Комментарии
Все новости