Ставка дня від парі-матч

04 февраля 2022, 12:11

Гераскевич: «Зроблю все, щоб повернутися з Олімпіади з медаллю»

Перший український скелетоніст Владислав Гераскевич взяв участь в новому проекті на YouTube-каналі Parimatch Ukraine.

 

Владислав Гераскевич, перший представник України на Олімпійських іграх зі скелетону, взяв участь в YouTube-проекті «10 питань від Parimatch» на каналі Parimatch Ukraine та розповів, чим його вид спорту відрізняється від бобслею й саней, чим він небезпечний та які складнощі виникають на тренуваннях.

Олімпієць зізнався, що в дитинстві дуже багато катався на санчатах, і вважає, що саме тоді з’явилася любов до зимових видів спорту. Гераскевич завжди дивиться змагання за участю колег та вболіває за них.

Попри те, що скелетон небезпечний вид спорту, Владислав запевнив, що страху у нього немає. Всі емоції він використовує, щоб як слід налаштуватися та видати найкращий результат. Наразі його рекордна швидкість – 145 км/год, це на 1,4 км/год менше, ніж світовий рекорд.

Напередодні Олімпіади, яка триває з 4 по 20 лютого, Владислав запевнив, що зробить все, аби виступити якнайкраще: «Дуже не люблю перед змаганнями оцінювати шанси на перемогу. Дуже часто десяті долі секунди все вирішують. Вважаю, що у нас шанси на медалі є і ми будемо за них боротися».

Інтерв’ю Владислава Гераскевича можна переглянути на офіційному каналі Parimatch Ukraine на YouTube. Раніше у проекті «10 питань від Parimatch» вже взяли участь чемпіон світу з боксу Олександр Усик, чемпіон Bellator Ярослав Амосов та чемпіон світу з CS:GO Данило «Zeus» Тесленко.

Додамо також, що слідкувати за Олімпіадою та робити власні прогнози можна на сайті pm.ua
Ставь лайк, если живешь футболом!


Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарів

Новини Коментарі
Всі новини