Ставка дня от Пари-матч

10 июня 2021, 12:09

Кубок Америки: головні претенденти на перемогу – Бразилія та Аргентина

 

Поки вболівальники Старого світу дивитимуться Євро, на іншому боці планети відбуватиметься не менш масштабний турнір – Кубок Америки. Перший матч відбудеться 13 червня, а фінал заплановано на 10 липня.

У Бразилії за звання чемпіона боротимуться 10 збірних, хоча, їх могло бути і менше. Навіть господарі турніру, які ще і є діючими володарями титулу, не хотіли брати участь у змаганнях. Футболісти були незадоволені організацією Кубка Америки в умовах пандемії. Позицію гравців розділяє і головний тренер Тіте. А ветерани національної команди висловили невдоволення фактом перенесення турніру і тим, що вони дізналися про нього зі ЗМІ.

Була під питанням і участь Аргентини. Країна мала приймати турнір разом з Колумбією, але він був перенесений до Бразилії. Знову таки через пандемію. Ходили чутки, що збірна не поїде на Кубок Америки, але у підсумку аргентинці заявили, що будуть грати. Разом з командою боротися за головний трофей буде і Лео Мессі.

За оцінками аналітиків Parimatch, Бразилія та Аргентина є основними претендентами на перемогу. Далі йдуть Колумбія та рекордсмен за кількістю тріумфів у Кубку Америки – Уругвай. Якщо виграє Аргентина, у них буде по 15 трофеїв, для Бразилії це може бути 10-та перемога в турнірі.
Ставь лайк, если живешь футболом!


ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев

Новости Комментарии
Все новости