Україна

21 11 2022, 18:02

Бєланов: Проросійські олігархи, які ще вчора втікали в Монако, прагнуть незаконно отримати крісло керівника УАФ

Бєланов: Проросійські олігархи, які ще вчора втікали в Монако, прагнуть незаконно отримати крісло керівника УАФ
ua.tribuna.com -
Колишній футболіст Ігор Бєланов висловився щодо критики представників УАФ.
 
«З початком війни я залишаюся в Україні. В Одесі зі своїми колегами з УАФ ми працюємо і на спортивному, і на гуманітарному фронті. Водночас окремі політики від проросійських сил вкотре намагаються зруйнувати Українську асоціацію футболу.
 
Максимально цинічно, корупційними методами проросійські олігархи, які ще вчора втікали в Монако, прагнуть незаконно отримати крісло керівника УАФ. А досягти цієї мети їм допомагають сфальшовані матеріали кримінальних справ та тележурналісти з власного телеканалу. Прям як у «старі добрі часи» Віктора Януковича...
 
Але хіба таке взагалі можливо, коли Україна веде найважчу війну з російським ворогом? Або ж наш тил настільки поріс проросійським корупційним корінням, що їх навіть нікому відрубати?
 
Поки друзі Медведчука ходять кабінетами влади, їх призначають членами НОК і за державні гроші про них знімають красиві TV-сюжети, ми не можемо розраховувати на повне викорінення «аматорів російського світу». На жаль …
 
Шановний Володимире Олександровичу, адже ви й самі все чудово знаєте.
 
Від імені футбольної спільноти, як володар «Золотого м‘яча» я візьму на себе сміливість звернутися до Вас з одним єдиним проханням – не віддавайте їм на поталу український Футбол!» – написав Бєланов у своєму Фейсбуці.


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
TV


Новини Коментарі
Всі новини