Україна

23 11 2022, 12:59

"Керівництво Шахтаря дуже боїться, щоб команда не втратила очок з Минаєм та Львовом"

dynamomania.com -
Глава департаменту «Динамо» по роботі зі ЗМІ Микола Несенюк поділився думками щодо перенесення матчів "Шахтаря" на наступний рік.
 
«Шахтар «втомився»?
 
Завтра команда «Шахтар» зіграє у Львові проти «Ворскли» останній для себе календарний матч поточного року. Два перенесених матчі 6 та 9 туру проти відповідно «Львова» та «Миная» відбудуться навесні. Саме таку інформацію було розповсюджено українськими засобами масової інформації. Жодної офіційної заяви з цього приводу від організації, що проводить чемпіонат України з футболу, поки що не оприлюднено. А саме ця організація, яка гордо іменує себе «прем'єр-лігою», має право призначати чи відкладати матчі.
 
Насправді це не так – жодної «прем’єр-ліги» в Україні не існує. Є декілька працівників, чиї стільці розміщені у приміщенні Української асоціації футболу, і які формально складають календар чемпіонату. Але нічого не вирішують! Підозрюю, що про рішення того ж «Шахтаря» не грати матч шостого туру з «Олександрією» перед грою Ліги чемпіонів, згадані співробітники «прем’єр-ліги» дізналися останніми. Принаймні не першими – це точно. Їх просто поставили до відома.
 
 
Чому так? Чому організація, яка мала би забезпечувати дотримання у чемпіонаті України норм свого ж регламенту, опинилася у такому становищі? Чому футбольні клуби самі домовляються де їм грати між собою або не грати взагалі? Рішення відкласти ігри «Шахтаря» заради Ліги чемпіонів ще можна зрозуміти, хоча це команді не допомогло – «Шахтар» із тої Ліги чемпіонів все одно вилетів. Але чому тоді не відкладали матчі «Дніпра» та «Динамо», які теж грали у єврокубках паралельно з «Шахтарем»? Припустимо, що Ліга чемпіонів важливіша за інші єврокубки. Але чому «Шахтар» не може дограти два відкладених матчі після 24 листопада? Команда розміщена у Львові, тож для зустрічі зі «Львовом» нікуди їхати не треба, а до Минаю зі Львова рукою подати! Що заважає? Чим так зайнята команда наприкінці листопада? Підраховує міфічні мільярди мільярдів за трансфер Мудрика?
 
Подейкують, що керівництво «Шахтаря» нібито дуже розчароване поразкою від «Дніпра» і боїться щоб команда не втратила очок із командами, що посідають на сьогодні в таблиці одинадцяте («Минай») та останнє шістнадцяте («Львів») місця. Тому було вирішено про всяк випадок не ризикувати. Про те, що перенесення матчів одної з команд на понад три місяці ставить її у нерівні умови з конкурентами та порушує спортивний принцип, запитати немає у кого. Не у тих же працівників «прем’єр-ліги», яким лише повідомляють про прийняті без них рішення, або забувають повідомити.
 
Хто саме це робить? Хто реально проводить чемпіонат України? І чи кожна команда може зненацька заявити що втомилася і не буде догравати відкладені матчі? Бл@дські ці питання! – як казав відомий герой Подерв’янського…», - написав Несенюк у своєму Фейсбуці.


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
TV


Новини Коментарі
Всі новини