Україна

21 11 2022, 10:18

Ротань: Напередодні матчу з Грузією у нас важка ситуація

Ротань: Напередодні матчу з Грузією у нас важка ситуація
ffu.ua -
Сьогодні, 21 листопада молодіжна збірна України в Грузії проведе контрольний матч проти місцевих одноліток.
 
Напередодні спарингу з Грузією головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань зазначив:
 
«Я навіть не очікував, що хлопці практично за два тренування підхоплять наші ідеї. Перший тайм з Ізраїлем пройшов на досить високому рівні. Були присутні розуміння гри й мотивація. Ми володіли територіальною перевагою, перемагали й могли забивати ще. Першим таймом я задоволений. У другому ми мали бути активнішими, але є об’єктивні й суб’єктивні фактори. Однак в принципі грою я задоволений.
 
У ситуації із червоною карткою я передусім підтримав гравця. Вона дійсно заслужена, але це молодий хлопець, який уперше прибув до збірної. Трохи перегорів, нічого страшного в цьому немає. Через таке теж іноді треба проходити. Не слід на цьому зациклюватися. Якби це було не дисциплінарне порушення, то били б у дзвони й застосували якісь санкції. А так — ігровий момент, який стане для нього уроком.
 
Напередодні матчу з Грузією у нас важка ситуація. Деяким виконавцям за два дні доведеться зіграти у двох поєдинках. Тому для підсилення команди ми довикликали кількох футболістів. Розумію, що хлопцям тяжко. Практично в нас було лише одне тренування. Але із цієї ситуації слід виходити з високо піднятою головою. Я впевнений, що хлопці зрозуміють наші вимоги й відпрацюють на всі сто. Ми хочемо показати, я наголошую, змістовну гру. Саме на цьому ми робитимемо акцент у товариських матчах.
 
Ми живемо в одному готелі зі збірною Грузії. Бачилися з Георгієм Цітаішвілі. Це хороша команда, усі знають, що грузини — дуже технічні виконавці, індивідуально підготовлені. Завтра нам буде нелегко, надто що Грузія підсилилася кількома гравцями національної збірної. Але я сказав хлопцям, що це їх має додатково налаштувати, адже ми зіграємо проти сильного суперника. Нам потрібна гра, нам потрібно рухатися уперед».


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
TV


Новини Коментарі
Всі новини