Україна

20 11 2022, 15:15

Рябоконь: Не може бути таке місто як Чернігів без Десни

Рябоконь: Не може бути таке місто як Чернігів без Десни
sportarena.com -
Колишній головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь, який знаходиться наразі у добровольчому батальйоні «Континент», розповів про розбомблений росіянами стадіон ім Гагаріна у Чернігові.
 
— Я однозначно розумів, що потрібно якомога скоріше повертатися в Україну та брати зброю в руки. Тому ніяких сумнівів не було. Почали шукати найближчий рейс та через Угорщину на перекладних дісталися Києва.
 
Бачив, як прямо на стадіоні Гагаріна затримували мародерів. Одна з найбільш цінних речей, що були на базі — це шахи з бурштину, які мені подарував товариш. Це якщо не говорити про документи, трудові книжки, які згоріли разом із сейфом через пряме влучання в ту будівлю.
 
Я чув про те, що на зруйнованому стадіоні Гагаріна знайшли російський паспорт Масалова. Що я можу сказати, він у нас був зовсім недовго, але я здивувався. Він дуже тихо себе поводив, відокремлено від усіх. Я був здивований, що гравець у такий час пішов грати в росію.
 
Я сподіваюсь, що «Десна» буде жити. Важко всім, але хотілося б, аби вона продовжила своє існування. Мені здається, не може бути таке місто як Чернігів без «Десни».
 
Протягом війни за лютий-березень минулого року закрили питання щодо заборгованості, але вже давненько ніхто нічого не отримував, — сказав Рябоконь в інтерв’ю Sport Arena.


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
TV


Новини Коментарі
Всі новини