Україна

29 09 2022, 21:18

"Тепер ми можемо втратити чемпіонат Європи і яскраве покоління українських футболістів"

dynamomania.com -
Журналіст Ігор Циганик на ютуб-каналі FootballHub висловився про невихід збірної України до Дивізіону А Ліги націй.
 
– Поєдинок зі Шотландією був одним із найважливіших матчів, стратегічно важливих для розвитку всієї збірної України. От ми не виграли цей матч і, в принципі, ми можемо гіпотетично втратити чемпіонат Європи.
 
Втративши чемпіонат Європи, ми можемо втратити класне і яскраве покоління українських футболістів. Це треба було пояснювати всім. Ті футболісти, які виходили на футбольне поле, так само повинні були це розуміти. Є якісь локальні завдання, а є – стратегічні. Ми цього року програли всі стратегічні завдання.

Циганик пригадав Петракову його неоднозначні рішення на чолі збірної України
 
Що таке збірна України? Національна команда – це головна вітрина. Від виступів національної команди залежить те, скільки дітей прийдуть у школу займатися футболом. Ось яка проста піраміда, вона елементарна. Всі завжди піклуються про свою збірну, тому що це вітрина успіх і патріотизм. Батько дивиться футбол зі сином, а той каже: «Тату, я теж хочу там бути». І його ведуть, віддають футбол, а далі – як розвивається картина. Немає іншого методу.
 
Ми пролетіли повз чемпіонату світу. Ми програли Лігу націй і тепер в третьому кошику, а якби виграли – було б у другому. Тепер ми можемо отримати гіпотетично топ-збірні.


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
TV


Новини Коментарі
Всі новини