Україна

29 11 2022, 09:26

Циганик: Думаю, що Циганков взимку не піде з Динамо. Продавати його особливого сенсу немає

Циганик: Думаю, що Циганков взимку не піде з Динамо. Продавати його особливого сенсу немає
dynamomania.com -
Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми «Циганик LIVE» висловився про майбутнє вінґера «Динамо» Віктора Циганкова.
 
– Думаю, що Циганков взимку не піде з «Динамо». Пояснюю чому: у Циганкова закінчується влітку контракт, на даному етапі він не перепідписав угоду. Президент «Динамо» мені особисто говорив, що робитиме пропозицію і вестиме переговори з Циганковим та його родиною, щоб підписати новий контракт. Тому продавати його взимку особливого сенсу немає.
 
Якщо ж контракт не вдасться підписувати, то я думаю, що в будь-якому разі «Динамо» його не відпустить до літа. До літа він виступатиме за «Динамо», якщо не вдасться знайти спільної позиції. Так, Циганков може вже взимку підписати попередній контракт, але вільним агентом він стане тільки влітку.

Відкрито турнір прогнозів на чемпіонат світу на UFbet.net
 
Якщо ж вдасться перепідписати контракт «Динамо», то, я думаю, буде прописана чітка клаусуса, сума відступних, за яку Циганкова будуть відпускати в інший клуб. Я думаю, що вона буде коливатися в 15 мільйонів євро. Я зараз наговорюю свої думки, нічого більшого.
 
І тоді влітку буде шукатися клуб, який буде готовий заплатити за Циганкова 15 мільйонів євро. Чому влітку? Тому що великі та серйозні клуби планують бюджет на рік, взимку вони не роблять серйозних придбань. Хіба доповнення до складу, травми, можливого в когось не пішла гра. Всі найбільші трансфери відбуваються якраз влітку, коли йде планування бюджету і планування року й тоді вже готуються серйозні трансферні цілі.
 
Тому я на 90 відсотків впевнений, що взимку Циганков «Динамо» не залишить. А чи він залишить влітку? Я, знову ж таки, на відсотків 80 впевнений, що Циганков влітку «Динамо» покине.


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
TV


Новини Коментарі
Всі новини