Ексклюзиви

27 11 2014, 00:18

Антон Шевчук: "Звільнення з ФК "Полтава" стало неприємною несподіванкою"

Антон Шевчук:

Зимова перерва в нижчих дивізонах лише набирає свої оберти. Команди роз’їхалися по відпустках. Деякі клуби розривають контракти з футболістами, а деякі вже починають займатися селекційною політикою. Одного чудового вечора нам випала нагода поспілкуватися з екс-футболістом ФК "Полтава", а нині новачком київського  клубу"Оболонь-Бровар" Антоном Шевчуком.

 

-Антоне, дозволь привітати тебе з початком зимової перерви. Хоча вона і розпочалася для тебе дещо раніше. Перше запитання буде, мабуть, прогнозоване: як так сталося, що ФК "Полтава" ти покинув достроково, серед сезону?

-Дякую за привітання (посміхається). Це вийшло несподівано для мене, одразу після поразки від футбольного клубу «Суми». Президент клубу (Леонід Соболєв) зайшов до роздягальні і при всіх сказав, щоб я здав екіпірування, забрав документи і їхав додому, бо з цього моменту мене відраховано з команди. Причини, у зв'язку з якою мене було звільнено,  він не пояснив.

-Це був конфлікт? Можна сказати, що звільнення назрівало протягом певного часу?

-Як такого конфлікту не було. Обійшлося без суперечок, сварок і образ. Для мене це була неприємна несподіванка. Але, я думаю, звільнення назрівало вже давно. Все це почалося тоді, коли я отримав мікротравму ліктя. Після цього моя поява на полі ставала дедалі рідшою.

-Після розірвання контракту не було проблем із поверненням документів?

-Ну як сказати?.. У цьому питанні проблема виникла. Одразу після гри я підійшов до директора клубу Віктора Володимировича Козіна, щоб запитати про те, коли і як можна забрати документи й отримати зарплату. Переговоривши з президентом клубу, він відповів, що документи віддадуть відразу, а заборгованість по зарплаті я отримаю разом з іншими хлопцями. Я понадіявся на слово президента і поїхав додому. Коли настав час, гроші виплатили, але лише половину суми, яку вони мені заборгували. Пояснень з цього приводу я так і не отримав.

-Ти сказав, що президент сам повідомив про те, що ти йдеш із команди. Це було узгоджене рішення з Іллею Близнюком? І загалом, яка реакція з цього приводу була у головного тренера?

-А мені й досі не відомо, чи це було рішення самого президента, чи колективне з Іллею Близнюком. Сам же Ілля Владиславович у тій ситуації зайняв нейтральну позицію і взагалі ніяк не відреагував на цей випадок. Але, я думаю, він був поінформований про це. Однак це лише мої здогадки… Найголовніше, що в цій ситуації я ні на кого не ображаюся і дуже вдячний Іллі Владиславовичу за все те, чого він навчив мене на футбольному полі.

им ти займався протягом позапланової перерви?

-Одразу як я здав екіпірування і отримав відповідні документи, я зателефонував тренеру футбольного клубу "Оболонь-Бровар". Поспілкувавшись з ним, я пояснив ситуацію, в якій опинився. Сергій Вікторович пішов назустріч і надав можливість тренуватися і підтримувати форму разом з іншими футболістами команди.

е плануєш найближчим часом поповнити ряди "пивоварів"?

-Так, я був би дуже радий опинитися знову в цьому клубі. "Оболонь-Бровар" зараз очолює турнірну таблицю в Другій лізі, і наскільки мені відомо, перед хлопцями стоїть завдання підвищитися у класі. Переглянувши декілька ігор "пивоварів", я зробив для себе такий висновок, що у них чудовий колектив. Майже всі виконавці - молоді й перспективні хлопці, які, я впевнений, досягнуть поставленої мети.

одному з інтерв'ю тренер "Оболоні" сказав, що, мовляв, де-факто з тобою контракт уже підписано. Можеш підтвердити чи спростувати цю інформацію?

-Відкрию завісу, сказавши, що дійсно угоду ми вже уклали, підписавши довгостроковий контракт.

 

Проскуров Богдан, спеціально для UF 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарів


UFBET

Рейтинг букмекерів від UF
TV


Новини Коментарі
Всі новини