Італія

21 11 2022, 17:53

Шевченко: Коли ступив на Сан-Сіро, одразу відчув, що це мій дім

Шевченко: Коли ступив на Сан-Сіро, одразу відчув, що це мій дім
football.ua -
Колишній нападаючий Мілана та збірної України Андрій Шевченко поділився своїми почуттями та емоціями, коли він вперше випробував газон стадіону Сан-Сіро після переходу з київського Динамо.
 
"З першого моменту, як я ступив на Сан-Сіро, я відразу відчув, що це мій дім, це моя публіка. Мені було комфортно, я відчував себе в безпеці, я завжди відчував підтримку вболівальників", — наводить слова Шевченка TUTTOmercatoWEB з посиланням на Milan TV.
 
Нагадаємо, Шевченко виступав за Мілан з 1999 до 2006 року, а потім з 2008 до 2009 року. Разом із "россонері" українець став переможцем Ліги чемпіонів та чемпіоном Серії А, а головне — заробив Золотий м'яч у 2004 році.


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарів



Рейтинг букмекерів від UF
TV






Новини Коментарі
Всі новини