Ліга чемпіонів

25 июля 2022, 11:38

Грозний: Я впевнений, що Динамо заб’є

Грозний: Я впевнений, що Динамо заб’є
sportarena.com -
В'ячеслав Грозний поділився думкою про майбутній другий матч кваліфікації Ліги чемпіонів між "Фенербахче" та "Динамо".
 
– Обидва наставники отримали дуже багато необхідної інформації, яку вони детально проаналізують і внесуть відповідні корективи перед матчем у відповідь. Емоції турецьких шанувальників футболу змусять свою команду дуже агресивно діяти на атаку, що призведе до розриву ігрового балансу та дисципліни. Цим динамівці цілком реально можуть скористатися. І я сподіваюся, що вони використовують ці моменти.
 
До того ж, я думаю, що якість реалізації створених передумов для взяття воріт наших футболістів буде достатньою для нашої перемоги над суперником. Так, у Польщі ми жодного разу не влучили у ворота, але другий матч поспіль так не буде. Ми спробуємо продати будь-який міні-момент. Супернику буде дуже складно. Вони почнуть нервувати і смикатися. У Фенербахче багато змін. Футболісти один одного ще не так добре знають і тренер у них новий. Це є плюс для нас. Але хороші гравці у них справді є. Вони технічні та швидкі. Звісно, ??вони грати вміють. Індивідуально вони досить гарні власними силами. Уругваєць Дієго Россі може обіграти один в один, оскільки він досить швидкий. Ми знаємо, що норвежець Джошуа Кінг зіграв у сильних командах. Виокремлю лідера збірної Еквадору Енера Валенсію. Там усі вміють грати. Там майже все – це футболісти дуже гарного рівня.
 
– За рахунок чого Динамо може покращити реалізацію моментів?
– Ми досить хороші у флангових атаках та флангових прострілах. Суперник може не встигати за динамівцями. У Лодзі кияни мали забивати. Але я впевнений, що в Туреччині, в гостях, ми заб’ємо. У жодному разі не імена грають у футбол. Важлива командна гра! На сьогоднішній день динамівці більш організовані. Але скажу, що виконавці Фенербахче технічніші. Рівень індивідуальної швидкісної техніки у них вищий. І хто з цим сперечається? Але це ще треба реалізувати. Динамівці без м’яча краще грають, вони компактніші, дисциплінованіші. На стандартах ми добре граємо. У мене є внутрішнє передчуття, що у матчі-відповіді ми заб’ємо і зі стандарту, і з гри.


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарів



Рейтинг букмекерів від UF
UF рекомендует!






Новини Коментарі
Всі новини