Ліга чемпіонів

01 08 2022, 16:24

Палкін: У нас завдання та ситуація набагато складніша, ніж у Динамо

Палкін: У нас завдання та ситуація набагато складніша, ніж у Динамо
ua.tribuna.com -
Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін розповів, чи вважатиметься провалом друге місце в УПЛ.
 
— Коли йде війна, важко щось назвати провалом. При тому, що ми постраждали більше, ніж будь-який клуб. Хто сьогодні пішов у «Динамо»? Один-два футболісти максимум. Вони зберегли всю команда. В нас немає половини складу. Нам цю команду потрібно відтворити за місяць. Тренерський штаб теж пішов. У нас завдань більше, ніж у будь-кого — принаймні, якщо порівнювати з «Динамо».
 
У нас завдання та ситуація набагато складніша, ніж у них. Але ми із себе чемпіонські амбіції не знімаємо. Так, у нас ситуація змінилася, деякі речі доводиться робити з нуля, але ми дуже заряджені.
 
— Який кредит довіри у Ігоря Йовічевіча?
 
— У нас немає такого: «Ось ми тобі даємо місяць, показуй результат». Коли ми ухвалювали рішення його запросити, то ми знали, яка вона людина, як вона працює, як вона працює з молоддю. Ми розуміли, що молоді ми матимемо багато. Ми знали про нього все повністю і знаємо, чого від нього чекати.
 
Звичайно, ми намагаємося йому допомогти, щоб у нас все вийшло. Це життя, ніхто не може нічого гарантувати. Але зараз у нас досить гарний настрій. Ми в нього дуже віримо. Навіть якщо подивитися по грі з «Аяксом». Хлопці разом тренуються 15 днів, але вже якусь картинку видно, особливо у першому таймі показали цікавий футбол. Знову ж таки з урахуванням того, проти кого ми граємо.
 
«Аякс» купив одного гравця за 30 мільйонів, другого за 30 мільйонів, третього — за 20 мільйонів. Там досить серйозна, потужна команда, яка претендує, може не на фінал Ліги чемпіонів, але вихід із групи взагалі навіть не обговорюється. Це сильна команда і перший тайм ми виглядали непогано. З урахуванням того, що вони забили з офсайду, коли зрівняли рахунок, то виграти 1:0 перший тайм із командою, де головний тренер працює з хлопцями лише 15 днів — це гідно поваги.
 
На даний момент все складається. Ідемо у правильному напрямку. Не можу сказати, що щось не виходить.


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарів


UFBET

Рейтинг букмекерів від UF
TV


Новини Коментарі
Всі новини