TV
Півзахисники "Динамо" Сергій Сидорчук та Денис Гармаш не зможуть допомогти своїй команді у першому матчі плеф-офф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти "Бенфіки".
Обидва гравці киян отримали жовтi картки у вчорашньому матчі зі "Штурмом", які стали для них третіми та означають дискваліфікацію на найближчий поєдинок.







