Інші країни

26 10 2022, 19:08

Парі Матч - компанія з досвідом надання найкращих азартних послуг на міжнародних ринкахКомпанія Парі Матч – майже 30 років надання якісних послуг на ринку азартних розваг гравцям у всьому світі. Нові ринки та відкриття команд - пріоритети Паріматч.

Міжнародна компанія Parimatch - різноплановість діяльності

Компанія Паріматч вже майже 30 років є одним із найбільших гравців на ринку азартних послуг України і щороку лише продовжує залучати дедалі більше клієнтів із різних країн світу. Причиною такої популярності холдингу є успішна маркетингова діяльність, широкий спектр послуг і, звісно, ??їхня висока якість. Варто також зауважити, що хоч Парі Матч насамперед вважається лідером саме серед букмекерських контор, ігрова індустрія – це далеко не єдиний напрямок, у якому працює компанія .

Світовий бренд Parimatch: розвиток компанії та відкриття нових ринків

Ні для кого не секрет, що світ технологій розвивається неймовірно стрімко. Відповідно, на ринку з'являється все більше різноманітних продуктів та послуг, які змагаються між собою за увагу клієнтів. Те саме відбувається у сфері беттинг, тому основним завданням Parimatch Tech є просування компанії, випереджаючи при цьому конкурентів на світовому ринку. Для того, щоб це завдання виконувалося швидко та якісно, ??у різних куточках світу було створено кілька партнерських команд. Всі вони відповідають високим вимогам політики компанії та займаються вирішенням актуальних питань:

  • команда в Україні просуває принципи відповідальної гри, приділяючи при цьому велику увагу кібербезпеці;
  • відділ на Кіпрі стежить за вимогами клієнтів та орієнтує свою роботу на їхні запити;
  • Parimatch Tanzania отримав офіційну ліцензію, провів повноцінний перехід в онлайн та розширив штат співробітників;
  • Great Britain займається просуванням та розвитком бренду на території Великобританії!

Холдинг не припиняє розвиватися, навіть незважаючи на те, що припинив існування у двох вороже налаштованих до України державах. На даний момент пріоритетними завданнями є повна відповідність запитам клієнтів, розвиток технологічного аспекту та освоєння місцевого простору. З початком російської агресії компанія зробила суттєві зміни на багатьох онлайн-ринках. Зокрема, за рахунок спрямованої роботи в регіоні, набагато ширший спектр послуг отримали користувачі Індії.

Команда – запорука успіху Parimatch Tech

Різні країни, національні особливості та колорит – начебто ці якості ніяк не сприяють об'єднанню різних команд в один злагоджений механізм. Але це не так, адже всі представники холдингу мають найважливіше – спільні цінності. Всі співробітники компанії розуміють, наскільки важливо швидко реагувати на мінливі запити любителів беттингу, йти в ногу з новими технологіями і не боятися ризикувати, щоб досягти успіху. Мета керівництва компанії зробити так, щоб кожен працівник холдингу відчував себе частиною великої команди, адже всі ми працюємо на спільну справу. У свою чергу, Паріматч дбає про зміст комфортної робочої обстановки, психоемоційного клімату та фізичного здоров'я персоналу.

Майже тридцять років наполегливої ??роботи забезпечили компанії хорошу репутацію як роботодавцю: люди, які прийшли працювати сюди, розуміють свою значущість і усвідомлюють, що їхня праця буде гідно оцінена. Такий підхід Паріматч призвів до того, що сьогодні команда холдингу – це згуртований колектив, який не боїться викликів та експериментів, легко вирішує нові завдання і вдало просуває свій продукт на міжнародному ринку. 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
TV


Новини Коментарі
Всі новини