Остальные Страны. Новости

13 мая 2021, 17:06

Прогноз на UFC 262. Хто стане новим чемпіоном в легкій вазі?

 

Цього вікенду в США відбудеться серія боїв UFC 262, де головною подією стане поєдинок Олівейри і Чендлера за вакантний титул чемпіона в легкій вазі. Також в рамках турніру виступить і Тоні Фергюсон, який буде битися з Бенеілом Даріюшем. Тоні і сам міг би взяти участь в чемпіонському бою, але в минулий раз він програв як раз Олівейрі і тепер повинен знову чекати свого шансу.

Зараз за оцінками аналітиків Parimatch головний претендент на перемогу Олівейра, експерти дають йому 55% ??на успіх. Крім того, що він виявився сильнішим Фергюсона, його ще й можна назвати більш досвідченим. Нехай бразилець і молодше Чендлера на чотири роки. Олівейра провів 38 боїв (30 перемог) і почав виступати в UFC більше 10 років тому. Чендлер же прийшов з Bellator тільки в цьому році, на його рахунку 27 боїв (22 перемоги).

Олівейра виграв достроково 7 з 8 останніх боїв. Не склалося тільки з Фергюсоном. Він базовий борець, але останнім часом поліпшив роботу в стійці. Правда, удар він тримає не надто. Сильна сторона Чендлера - швидкість. При цьому пропускає він все одно часто, хоча намагається це компенсувати стійкістю. Не все у нього гладко і в партері.

Обидва бійці заточені на те, щоб добувати дострокові перемоги. Навряд і цей поєдинок продовжити більше пари раундів. Багато буде залежати від того, хто ж допустить помилку першим. До речі, ходять чутки, що заради бою з переможцем в октагон може повернутися Нурмагомедов. Але, так чи це, ми дізнаємося тільки після поєдинку.

 


Загрузка...
Загрузка...
ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев


Рейтинг Букмекеров от UF
UF рекомендует!
UF рекомендует!
UF рекомендует!


Новости Комментарии
Все новости