Інші країни

21 февраля 2022, 20:18

Як заробити на ставках - поради беттерам-початківцям

Для деяких ставки - це хобі, розвага або спосіб позбутися стресу в кінці трудових буднів. Інші не проти вболівати за улюблену команду, додатково зробивши прогноз на матч, щоб спостереження за ходом гри було цікавішим. Треті професійно займаються спортивною аналітикою, розглядаючи парі як інвестиційний інструмент. Втім, незалежно від джерела мотивації, кожний беттер бажає знати секрети того, як заробити на ставках на спорт. 

Універсального рецепта у цьому випадку немає, інакше всі букмекерські контори давно розорилися б. Однак є перевірені рекомендації, котрі допоможуть залишатись в плюсі стабільніше та підвищити шанси на виграш у довгостроковій перспективі.

 

 

Як вийти в плюс на ставках: рекомендації

Ви лише відкриваєте для себе світ спортивного беттінгу та ставите питання, як заробити, а не втратити гроші на ставках? Ми підготували перелік рекомендацій, котрі допоможуть запобігти швидкому зливу депозиту:

  1. В спорті немає жодних гарантій. Не ведіться на казки про безпрограшні “вилки” або матчі із заздалегідь вирішеним результатом. Не довіряйте ресурсам та діячам, які обіцяють прогнози зі 100% проходом. Подібні гарантії - явна ознака афери. 
  2. Не нехтуйте допомогою. Маються на увазі досвідчені спортивні аналітики, так звані топ капперы, відгуки про яких можна почитати в мережі, щоб обрати найбільш досвідченого та довіреного з них. Прогнози на спорт від професіоналів - дійсне джерело доходу, якщо знайти надійного постачальника рекомендацій.
  3. Низький коефіцієнт нерівноцінний простому виграшу, він лише відображає математичну ймовірність результату. Гра на низьких множниках загрожує зливом усього банкролу. 
  4. Початківцям не варто загравати такі види парі як експреси. Чим більше подій включено в купон, тим вище ризик програшу. Звісно, іноді можна робити експрес-ставки з метою розваги - це як лотерейний джекпот, що дістається одиницям, але приз того вартий. Однак, якщо є мета заробляти на ставках у довгу, грати варто на суми, які не перевищують 5-10% від банку.
  5. Не намагайтеся стати найкращим у всіх видах спорту. Не варто розпорошуватися на прогнозування одразу декількох спортивних дисциплін, краще зосередитися на 2-3 і не більш того. Достатньо бути експертом з одного виду спорту, щоб почати заробляти на ставках регулярно. Знання окупаються.

 

 

Недосвідченим гравцям варто починати свою пригоду у світі ставок з простих видів парі, невеликих сум та суворо дотримуючись постулатів ризик-менеджменту. Це проста істина, яку слід пам’ятати як мантру. Готуйтеся до того, що на перших етапах буде неможливо уникнути збитку і стабільно обігравати букмекера. Кожний успішний беттер на початку свого шляху був на вашому місці, навчався на помилках, набував досвіду та знання. 

Лише вміння контролювати емоції та цілеспрямованість визначають, яких висот вам вдасться досягнути в ставках на спорт - так і залишитися на рівні любителя або перетворити хобі на додаткове джерело заробітку, а може й на основне.

 


Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
UF рекомендует!
TV
Новини Коментарі
Всі новини