Перша ліга

10 12 2012, 15:34

Забранський: "Великого розпродажу не плануємо"

Забранський:

Головний тренер і в.о. президента «Миколаєва» — про командні борги, трансфери та плани на зимовий антракт

 

— Руслане Михайловичу, після останніх новин із табору клубу — про ліквідацію боргів, можу припустити, що на зимові канікули йдете повні оптимізму й без заборгованості по зарплатні.

— Великого розпродажу не плануємо. Команду залишив лише воротар Олег Чуваєв. У нього була попередня домовленість із «Севастополем», а 1 грудня, коли закінчився контракт, він змінив клуб. Зрозумійте, силоміць утримувати футболістів не будемо, якщо їм в інших ФК пропонують у десятки разів більшу зарплатню.

 

Отож у першій частині чемпіонату намагався донести гравцям, що вони мають викладатися повністю, незалежно від того, яка ситуація в клубі, щоби їх помітили й запросили в серйозну команду. Окрім уже згаданого Чуваєва, цікавляться ще п’ятьма нашими виконавцями. До них є інтерес і з боку клубів прем’єр-ліги. Але переконую хлопців: якщо й погоджуватися на перехід, то віддавати перевагу слід брендовим командам. А перейти до табору якогось умовного середняка, та якщо ще й не складеться, відтак відсиджуватися на лавці для запасних, не бачу в тому всьому сенсу.

 

Якщо у нас все налагодиться, й проблеми першої частини чемпіонату не набудуть свого продовження, ніхто «Миколаїв» узимку не залишить. Колектив у нас хороший. Хлопці навіть самі телефонують і хочуть, аби ми з ними підписали контракт, щоб їх агенти менше діставали. Нам би ще стабільності!

 

— Навіть якщо збережете основу, без підсилення не обійтися. Якої трансферної політики дотримуватиметеся взимку?

— Приглядатимемося й запрошуватимемо гравців на кшталт Семенини, Ковальова, Чорнія, про яких до переходу в «Миколаїв» ніхто не знав. Вони були «голодні» й прагнули себе реалізувати. Із такою молоддю й працювати набагато легше. Отож, як і раніше, шукатимемо й розкриватимемо таланти.

 

— Наскільки оновленим «Миколаїв» ми побачимо навесні?

— Глобальних змін не плануємо. Головне — зберегти цей колектив та запросити 4–5 молодих футболістів, які б могли зіграти на різних позиціях.

 

— Із планами підготовки вже визначилися?

— Відпочиватимемо до 15 січня. Після відпустки до кінця місяця тренуватимемося в Миколаєві. Наступним етапом підготовки стане збір у Криму. Про подальші кроки поки нічого сказати не можу, адже все залежатиме від наших фінансових можливостей.

 

«Український футбол»

http://f.ukrainefootball.net/myfootball 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
TV


Новини Коментарі
Всі новини