Ставка дня від парі-матч

10 февраля 2022, 14:05

WePlay Academy League – хто потрапить у фінал

WePlay Academy League – хто потрапить у фінал

Завершується третій сезон WePlay Academy League з CS:GO за підтримки Parimatch. Найсильніші команди турніру мали зустрітися на кіберспортивному майданчику WePlay Esports Arena у Києві, проте організаторами та учасниками Ліги було прийняте спільне рішення провести фінал турніру онлайн.

У півфіналі 11 лютого змагатимуться команди BIG Academy з Team Spirit Academy та MOUZ NXT з Astralis Talent.

Аналітики Parimatch Ukraine дають 53% на перемогу BIG Academy над Team Spirit Academy на цьому етапі, а шанси MOUZ NXT зіграти у фіналі верхньої сітки – 78%.

Загальний призовий фонд Ліги складає 100 тисяч доларів. Попри вимушені зміни, WePlay Esports гарантує настільки ж якісне проведення фіналу, як і в минулих сезонах. 

Вперше турнір відбувається за підтримки бренду Parimatch. Партнерство має на меті розвиток молодої кіберспортивної сцени, а також формування стандартів дисципліни та виховання нових талантів.

Parimatch Ukraine – провідна беттингова компанія у світі кіберспорту та перший легальний букмекер в Україні. Як інноваційний бренд Parimatch бере участь в організації турнірів з різних дисциплін кіберспорту та є партнером таких видатних команд, як Team Spirit та HellRaisers.

 Ставь лайк, если живешь футболом!


Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарів

Новини Коментарі
Всі новини