Україна

03 12 2022, 09:33

Андріюк розповів про деталі виконкому УАФ

Андріюк розповів про деталі виконкому УАФ
ua.tribuna.com -
Журналіст Костянтин Андріюк розповів про деталі виконкому УАФ за участі президента організації Андрія Павелка.
 
«УАФ має 45 членів виконкому. Щоб провести це засідання потрібен кворум – 23 голоси. Сьогодні зібралося, увага – 19 членів (до речі, з них лише 9 регіональних асоціацій з 24-х: Крим, Херсон, Чернівці, Чернігів, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Житомир). Кворуму немає! Можна розходитися. Але хіба такі дрібниці, колись зупиняли Павелка? Тому виконком було… розпочато.
 
Я зазирну в майбутнє і спрогнозую. УАФ скаже: «А у нас ще 4 учасники було в режимі онлайн». На що у мене є одразу дві відповіді: 1. Якщо Виконком - наживо, то всі учасники мають бути наживо, якщо - онлайн, то всі онлайн. 2. Цього дня було лише двоє онлайн - Монзуль і Протасов. І цифра 2 якось геть не схожа на цифру 4.
 
Павелко стартував з розповіді, мовляв, сьогодні йому дзвонив Президент Зеленський. Але, як додає Андрій Васильович, він був зайнятий, тому дзвінок Президента пропустив. А коли передзвонив, то вже ЗЕ не міг взяти слухавку. Так і не поговорили, але ж «Президент дзвонив» - не забувайте.
 
Далі голова УАФ пообіцяв присутнім, що проти нього закриють усі кримінальні справи і його виправдають. А допоможе йому це зробити… голова Асоціації футболу Криму - Сергій Куніцин.
 
Всі нинішні проблеми УАФ, на думку Павелка, і тут варто його зацитувати: «через мальчика на имя Шевченко». Мовляв, Офіс Президента нема чим більше зайнятись як проштовхувати Андрія Шевченка на пост керівника УАФ.
 
Далі Павелко додав, що його викликали на самісіньку гору керівництва країною і пропонували добровільно піти з посади з усіма головами регіональних асоціацій. Але як додав благородно Андрій Васильович, він відмовився, бо «не може кинути своїх людей напризволяще».
 
В ході виконкому, Павелко запропонував підписати вже підготовленого ним завчасно листа до ФІФА, УЄФА та Президента Зеленського. Де УАФ скаржиться на політичний тиск з боку ОП. І це призведе до виключення України зі складу УЄФА. А ще за таке в України мовляв обов’язково відберуть право претендувати на проведення Чемпіонату Світу з футболу-2030.
 
Зауваження одного з членів виконкому, мовляв «немає прямих доказів політичного тиску, давайте змінимо в тексті формулювання на «можливий тиск» отримало різкий спротив від Андрія Павелка і найближчих його соратників. Зрештою, члени виконкому таки наполягли на своєму, і Павелко здався, поставивши на голосування лист зі змінами та доповненнями. А не в такому форматі, як хотів спочатку.
 
Були серед членів Виконкому і такі, які говорили, що не можуть самостійно приймати такі рішення, бо представляють УПЛ (Дикий Євген) і ПФЛ (Каденко Олександр), отже без узгодження з клубами не можуть голосувати.
 
На що отримали порцію нецензурної критики і відвертих погроз від вірних зброєносців Павелка - Вадима Костюченка і Алана Плієва. За словами голови УАФ, до нього останніми днями телефонують голови адміністрацій різних областей України із запитаннями, що коїться в УАФ?
 
А ще Андрій Васильович, рішуче застеріг всіх бажаючих у регіональних асоціаціях, які висловлюють йому недовіру, не присилати протоколи їхніх виконкомів у Будинок Футболу. Мовляв, він переможе, він все одно виграє, а хто в ньому засумнівався - будуть в опалі.
 
Ну і нарешті, на бенкеті, голова УАФ, вкотре в принизливій формі висловлювався про Офіс Президента та «мальчіка Шевченка». І додав найголовніше, якщо він не здобуде перемогу в УАФ, Україна може і не мріяти про проведення ЧС-2030 або взагалі втратити членство в ФІФА та УЄФА.
 
P.S. І наостанок. А де ж були представники Закарпатської обласної асоціації футболу. Яка так жваво кинулися спростовувати інформацію, мовляв, там не розглядали недовіру президенту УАФ на свому Виконкомі? Чому не взяли участь в цьому історичному Виконкомі? Не хочу робити жодних припущень, а просто зачекаю. В очікуванні новин із Закарпаття. Які сподіваюсь, з’являться останнім часом», - написав Андріюк.


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
TV


Новини Коментарі
Всі новини