Україна

06 10 2022, 20:41

Директор Динамо з розвитку: За те, що Суркіси роблять зараз для Динамо — їх варто любити

Директор Динамо з розвитку: За те, що Суркіси роблять зараз для Динамо — їх варто любити
ua.tribuna.com -
Директор «Динамо» з розвитку Максим Радуцький розповів про конфлікт між Ігорем Суркісом та ультрас київського клубу.
 
— Ще влітку ми записували велике інтерв’ю з ультрас «Динамо», які говорили, що клуб робить набагато менше, ніж міг би. Фанати вже давно виступають проти Суркісів.
 
— Буду говорити чесно. Я бачу, що «Динамо» та Фонд Братів Суркісів безвідмовно фінансують всю благодійність, своїм коштом заново будують амбулаторію у Бучанському районі, дитячий садок у Фастівському районі, витрачають великі гроші навіть як для багатих людей на армію, медицину, благодійність та на привернення уваги до війни.
 
Зовсім нещодавно передавали на фронт машини, величезну кількість гуманітарної допомоги. Ми займалися постачанням карет швидкої допомоги. Щоб ви розуміли, наша машина з дизелем та їжею однією з перших потрапила у блокаду у зоопарк «ХІІ місяців».
 
Автобуси «Динамо» евакуювали понад 2 тисячі людей з Краматорська та інших міст прифронтової зони, вивізши їх до Європи. Найдальший рейс із біженцями продовжився аж до Венеції. Дорогою назад автобуси вантажилися гуманітарною допомогою. Скоро ми офіційно оголосимо і про будівництво лікарні у Чернігівській області.
 
Те, що ультрас не люблять Суркісів… Я скажу так: за те, що вони роблять зараз — їх варто любити. Вони могли пожертвувати мільйон гривень великим сертифікатом в якийсь фонд і на цьому завершити справу.
 
Але я посекундно проходжу сценарій кожного заходу з Ігорем та Григорієм Михайловичем. Це говорить про те, що їм, напевно, не все одно. Я знаю, що у стосунках з ультрас є якісь історії, але навіть коли працював на «Олімпійському», я зрозумів, що нічого в цьому не розумію, і взагалі туди не лізу.
 


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
TV


Новини Коментарі
Всі новини