Украина

15 апреля 2021, 11:33

«Донбас» і «Сокіл» зіграють у фінальній серії вперше з 2012 року

 

16 квітня стартує фінальна серія плей-офф Української хокейної ліги Паріматч. За перемогу в чемпіонаті зіграють «Донбас» і «Сокіл». Команди зустрінуться у фінальній серії вперше з 2012 року. Серія триватиме до 4 перемог, перші матчі відбудуться в Дружківці (16 і 18 квітня), а потім команди вирушать до Києва, де 21 і 23 квітня зіграють на льодовій арені АТЕК.

У цьому сезоні «Донбас» і «Сокіл» зустрічалися 6 разів, киянам вдалося виграти лише два матчі, один з яких по буллітам. Варто також відзначити, що «Сокіл» першим закидав шайбу в останніх трьох зустрічах. Так що, статистика хоч і на стороні «Донбасу», але так просто команді явно не буде.

Згідно з оцінками аналітиків Parimatch, в першій зустрічі перевага на боці господарів. У «Донбасу» 61% на перемогу проти 39% у «Сокола». Розклади можуть істотно змінитися після стартового матчу фінальної серії і, напевно, вони будуть іншими, коли команди продовжать плей-офф вже в Києві.

Напередодні старту фінальної серії в Києві відбувся Експерт-клуб від УХЛ і Parimatch, на якому експерти обговорили майбутній плей-офф.

Олімпійський чемпіон Олексій Житник: «У матчах плей-офф лід важливий. Але я хочу сказати, що «Сокіл» грав всюди добре, як вдома, так і на виїзді. Наші хлопці звикли грати на маленькій арені, але також одним з ключових чинників стала самовідданість і віддача хокеїстів».

Генеральний директор УХЛ Сергій Варламов: «Сокіл» і «Донбас» додають інтриги українському хокею. Також фінал між цими командами вплине і на популяризацію хокею. «Сокіл» проводить перший сезон після відродження і вже в фіналі. Це дуже добре. Я думаю, що це великий крок для українського хокею».

Спортивний директор УХЛ Олександр Побєдоносцев: «У цьому сезоні рівень чемпіонату дуже виріс. Це очевидно і це всі визнають. Такого розіграшу ми давно не пам'ятаємо, щоб була така боротьба. Неможливо передбачити хто виграє матч. Цього року вивіска фіналу голосно звучить: «Сокіл» - «Донбас». Це неодноразові чемпіони України. Тому нас чекає відмінний десерт і кульмінація всього сезону. Чекаємо безкомпромісної боротьби, а в фіналі нехай переможе найсильніший».

 Загрузка...
Загрузка...
ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев


Рейтинг Букмекеров от UF
UF рекомендует!
UF рекомендует!


Новости Комментарии
Все новости