Україна

01 06 2017, 09:56

Фанаты Динамо тепло проводили Реброва

Фанаты Динамо тепло проводили Реброва
football.ua -
В матче последнего тура чемпионата Украины 2016/17 киевское "Динамо" проводило домашний поединок против "Черноморца" в Одессе.
 
Перед матчем ультрас киевлян вывесили на трибуне баннер, посвященный главному тренеру Сергею Реброву. Текст на баннере гласит "Сергій Станіславович, дякуємо, але не прощаємось".
 


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарів



Рейтинг букмекерів від UF
TV






Новини Коментарі
Всі новини