Україна

29 09 2022, 09:02

Франков: Особисто в мене залишилося кілька запитань до Петракова

Франков: Особисто в мене залишилося кілька запитань до Петракова
Dynamo.kiev.ua -
Відомий український журналіст Артем Франков ще раз висловився за підсумками матчу Ліги націй між збірними України та Шотландії (0:0), що відбувся минулого вівторка в Кракові.
 
«Без зайвої помпи завершилася пауза на національні збірні, а з нею групові турніри Ліги Націй, що нещадно критикується. Критику турніру в цілому залишимо за дужками все одно вона ні на що не впливає, а заодно і прибивається вбивчим аргументом «все одно прості товарняки значно гірші і нудніші». Багатьом і сам інститут збірних не по душі, більш того, чим далі, тим сильніший тиск клубів із цього приводу...
 
Зосередимося на виступі збірної України, що розчарував нас за підсумком,— лише друге місце, яке не дозволило:
 
а) піднятися в дивізіон «А» до суперників завідомо вище класом;
 
б) призвело до випадання нашої збірної з другого кошика при жеребкуванні відбору Євро-2024.
 
Особисто в мене залишилося кілька питань до Олександра Васильовича Петракова по першому матчу з Шотландією, але і другий їх підвісив, хіба що з іншого боку поля. Як ви розумієте, обговорювати матч зі стоячою Вірменією не має найменшого сенсу — знущалися знатно, але 5:0 для нас означали рівно стільки, скільки і 1:0.
 
1. У світлі дискваліфікації Забарного: чому грав Бондар (184 см), а не Кривців (186 см — всього на два см більше, але він краще грає нагорі!) або Качараба (189 см)? Це ж британці, причому не англійці, а саме такі, що заряджені подавати і вішати!
 
2. Чим зумовлений явний функціональний провал збірної — де наші встигли так втомитися, що перевага скотів кидалася в очі навіть вкрай далекому від футболу людині?
 
3. Кутові... Ну, про їхню окрему розмову — особливо якщо врахувати, що й у другому матчі Шотландія могла нам забити саме після корнера (Райан Джек вдарив вище).
 
4. Заміни у краківському матчі. Насамперед — який сенс був тримати на полі майже до останнього Ярмоленка, який явно не у формі і до того ж на важкому, промоклому полі? Чи сподівалися на осяяння наддосвідченого майстра? А Циганков замість Мудрика це було посилення, мда... Як мінімум після цього у наших уже не було жодних моментів, хоча і до того вони не рясніли.
 
Як мінімум. Погодьтеся, робочі питання, які цілком мають право на існування. Цілком припускаю, що відповіді на них досить прості, але їх «не виносять із хати», — написав Франков у свіжому номері електронної версії журналу «Футбол».


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
TV


Новини Коментарі
Всі новини