Украина

07 мая 2021, 13:13

Ганна Різатдінова: “Я ходила в зал із думкою: “Сьогодні буду працювати так, щоб Ірина Іванівна мене похвалила”

 

Заслужена майстерка спорту України з гімнастики та багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи Ганна Різатдінова розповіла в ексклюзивному інтерв’ю виданню Na chasi про переїзд до столиці та навчання в знаменитій Школі Дерюгіних.

“У 2009 році, коли мені було 16, я розпочала навчання в знаменитій Школі Дерюгіних. До столиці їхала з бажанням завойовувати медалі та бути першим номером країни. Натомість мусила підкорювати Дерюгіну Ірину Іванівну. Вона з самого початку не бачила в мені зірки. Можливо, частково й з об’єктивних причин. Ця ситуація стала для мене потужним мотиватором тренуватися більше.

Я ходила в зал із думкою: «Сьогодні буду працювати так, щоб Ірина Іванівна мене похвалила». Для розуміння, отримати похвалу від Ірини Дерюгіної можна лише тоді, коли ти працюєш, як машина. Тому я намагалася щодня викладатися на повну”.

«Помилитися аби виграти» — новий спецпроєкт головного меценату українського спорту Parimatch та видання Na chasi. У межах проєкту представники українського спорту, розповідають про те, з чим свого часу не впоралися, та які життєві уроки засвоїли зі своїх невдач.Загрузка...
Загрузка...
ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев


Рейтинг Букмекеров от UF
UF рекомендует!
UF рекомендует!
UF рекомендует!


Новости Комментарии
Все новости