Україна

30 09 2022, 18:15

Гецко: У Динамо дуже поганий мікроклімат. Луческу перегнув палицю

Гецко: У Динамо дуже поганий мікроклімат. Луческу перегнув палицю
Dynamo.kiev.ua -
Екс-нападник української національної збірної Іван Гецко прокоментував невдачі київського «Динамо» у чемпіонаті України та Лізі Європи.
 
— У київській команді тепер дуже поганий мікроклімат. Багато часу та сили іде на з’ясування відносин. Деякі гравці горять бажанням вирватися в іноземні клуби, але «Динамо» їх не відпускає. Стосунки тренера з гравцями далеко не дружелюбні. І не факт, що Мірчі Луческу найближчим часом вдасться все це виправити. На цьому тлі дозволю собі спрогнозувати, що невдовзі ми почуємо про відставку Мірчі Луческу. Інша річ, що нині «Динамо» не має кого призначити натомість. Можна повернути Сергія Реброва, Андрія Шевченка, але чи зможуть вони витягнути команду з дна?
 
Коли в команді не все гаразд, то можна вигадати багато причин. Але ж основна проблема — у тренері та в колективі. Мабуть, Луческу трохи перегнув палицю, що дало тріщину у його взаєминах з футболістами. Гравці уже не співають оди тренерові, як це робили ще торік. Боюся, що в «Динамо» сформувалося угруповання, яке вважає, що буде так, як хоче воно, а не так, як хоче тренер, — сказав Гецко газеті «Експрес».


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
TV


Новини Коментарі
Всі новини