TV
Хосеп Гвардіола похвалив українця Олександра Зінченка після вчорашньої перемоги «Манчестер Сіті» над «Уотфордом» (5:1).
«Насамперед, це непростий період для Алекса. Те, що трапилося в його країні, де живуть його близькі... Люди вже забувають про Україну, ми перестали говорити про неї, прапорів на їхню підтримку більше немає, а Алекс живе цим щодня. Це складний період для нього особисто і він зіграв якісно, ??віддав гольову передачу. Він завжди сконцентрований. Його дуже цінують у роздягальні.
Як я оціню гру Зінченка? Вона абсолютно визначна. У нас не так багато варіантів на цій позиції - у нас немає інших крайніх захисників, я не знаю, коли повернеться Кайл Уолкер, Жоао Маріу вибув, а Джон Стоунз поки що не готовий виступати.
У захисті найважливіше це твоє ставлення до гри. Зінченко не найшвидший, але він завжди зосереджений, і це найголовніше. Люди говорять і думають про Кевіна Де Брюйна, Джека Грілліша і Філа Фодена, але мудро захищатися - це талант. Мені подобається коли моїм захисникам подобається захищатися», – сказав тренер «Манчестер Сіті».