Україна

23 11 2022, 13:02

"Між Шахтарем та Мудриком може бути конфлікт"

fanday.net -
На думку футбольного журналіста Сергія Болотникова у Шахтарі може статися конфлікт між керівництвом клубу та Михайлом Мудриком через небажання менеджменту продавати гравця менше ніж за 100 мільйонів євро.
 
Болотников підтримав футболіста, оскільки, на його думку, українським клубам властиво перетримувати своїх гравців, вимагаючи у потенційних покупців надто завищену ціну за них.
 
«Я думаю, що керівництво Шахтаря справді думає, що за Мудрика можна виручити 100 мільйонів євро. Можливо конфлікт у клубі, поки не надійде така пропозиція. Я у таких ситуаціях на боці гравців, бо наші клуби неадекватно оцінюють своїх футболістів».
 
Проте журналіст і зазначив, що причина цієї ситуації в самому Мудрику, який необдумано підписав контракт із Шахтарем на невигідних для себе умовах. І йому тепер не варто ображатись на клуб.
 
При цьому в ЗМІ була інформація, що клаусула Мудрика 150 мільйонів євро. То навіщо він підписував такий контракт? Потрібно було вимагати хоча б 75 мільйонів», – сказав Болотніков у програмі KDK.
 
Зазначимо, що контракт Мудрика із Шахтарем діє до грудня 2026 року. Цього сезону 21-річний вінгер провів за Шахтар 17 матчів у всіх турнірах, де забив дев'ять голів і віддав вісім гольових передач. Трансфермаркт оцінює футболіста у 15 мільйонів євро.


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
TV


Новини Коментарі
Всі новини