Украина

30 января 2013, 17:04

Ніколай Костов: "Нам слід працювати над швидкістю"

Ніколай Костов:

Дворазові виснажливі тренування, постійні вимоги до гравців щодо максимальної концентрації – це стиль жорсткого болгарського спеціаліста Ніколая Костова. На вечірньому тренуванні, поки команда розділилася на два табори і грала в «квадрат» (сам Тренер також полюбляє позмагатися зі своїми підопічними на невеличкому шматку поля), він розповів про специфіку підготовки «Карпат» на других турецьких зборах.

 

– Тренере, перші збори були доволі нестандартні – без матчів...

– Ну, я б не сказав, що вони були нестандартні. Справа в тому, що з перших днів нема резону проводити товариські матчі – гравці ще не готові фізично і є ризик завдати шкоди їхньому здоров’ю. Спочатку треба працювати над фізичною підготовкою, вже потім грати.

 

– На першому тренуванні ви сказали, що задоволені роботою на цьому етапі.

– Так, я задоволений тим, як гравці тренувалися. Вони серйозно готувалися, хоч було дуже важко. Тренування проводилися у напруженому режимі. На другому зборі, з одного боку, буде легше, адже ми більше працюватимемо з м’ячами. А з іншого боку, зараз робитимемо акцент на тактику, а такі тренування не легші, адже тут не просто треба ганяти м’яча, треба думати, розвивати філософію нашої командної гри!

 

– Помітно, що ви також робите акцент на швидкість.

– Сам футбол швидкий і продовжує загострюватися. Тому нам слід працювати над цим компонентом. Адже від того, наскільки швидко грає команда, залежать і клопоти суперника в обороні.

 

– На перших зборах було більше гравців. Зараз ви звузили коло...

– Справді, на перші збори ми взяли декого з молодіжного складу. Хотіли подивитися на те, як вони готуються, як витримують навантаження. Те, що кількість гравців зменшилася – цілком нормально. Тим паче, що ми очікуємо на нових гравців і готуємося до товариських матчів. У нашій команді на кожну позицію має бути два гравці, але не більше. Конкуренція повинна бути здоровою, крім того, слід зауважити, що набагато важче працювати з великою кількістю гравців, коли ведуться тактичні заняття. Це шкодить тренувальному процесу.

 

– Ви зачепили тему новачків. На які позиції чекаєте підсилення?

– Наразі очікуємо на центрального оборонця та гравця групи атаки. Крім того, з нами тренується один з потенційних новачків, який пройшов перші збори. Як я говорив перед відкриттям трансферного вікна, багато нових гравців нам не треба. Ми довіряємо тим, хто в нас є. Але маємо бажання підсилитися трьома-чотирма новими виконавцями.

 

– Рівень суперників вас задовольняє?

– Я прихильник того, щоб на зборах грати виключно проти сильних команд. В такому разі є нагода побачити свої слабкості. Як на мене, то грати проти слабких команд нема сенсу...

 

 

Інформаційний центр ФК «Карпати», www.fckarpaty.lviv.ua

Загрузка...
ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев


Рейтинг Букмекеров от UF
UF рекомендует!
UF рекомендует!
UF рекомендует!


Новости Комментарии
Все новости