Україна

05 июня 2022, 09:53

Павелко: Чеферін одним з перших запропонував допомогу після вторгнення російських окупантів

Павелко: Чеферін одним з перших запропонував допомогу після вторгнення російських окупантів
ua.tribuna.com -
Глава УАФ Андрій Павелко розказав про зустріч з президентом УЄФА Александером Чеферіним.
 
«Президент УЄФА і мій друг Александер Чеферін був одним з перших, хто запропонував допомогу нашій футбольній спільноті після початку повномасштабного вторгнення російських окупантів. Його пропозиція щодо ізоляції російського футболу від усіх змагань, які організовує УЄФА, була оперативно розглянута і схвалена виконкомом.
 
Саме керівник УЄФА ініціював створення координаційного штабу на рівні європейського футбольного союзу, який об’єднав зусилля всіх дружніх до України національних асоціацій і клубів. Також за сприяння Александера національна збірна України отримала запрошення провести навчально-тренувальний збір на базі збірної Словенії.
 
Мав нагоду особисто подякувати йому за це і за велику допомогу, яку отримує наша футбольна родина за сприяння президента УЄФА загалом. Разом обговорили можливості для проведення чемпіонату України УПЛ і ПФЛ, що зараз дуже важливо для всієї футбольної України. Передав Александеру бачення цих процесів президентами клубів УПЛ, ПФЛ та керівників регіональних асоціацій, з якими проговорював ці питання раніше.
 
І одним з ключових і пріоритетних напрямків у цьому контексті є дитячо-юнацький футбол України, за яким, впевнений, велике майбутнє. Президент УЄФА запевнив, що Україна матиме повну підтримку в європейському футбольному союзі. Це була надзвичайно продуктивна і тепла зустріч.
 
Александер пригадав гостинний прийом у Києві під час урочистостей, присвячених 30-річчю Української асоціації футболу, зустріч з президентом нашої держави, і він з радістю знову приїде до Києва. Вдячний йому за щирі побажання миру і відродження України. Вони обов’язково збудуться і наші мирні міста знову прийматимуть футбольні форуми найвищого міжнародного рівня», – написав Павелко у фейсбуці.


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
UF рекомендует!


Новини Коментарі
Всі новини