Україна

06 10 2022, 20:43

Павелко: Участь України у заявці на проведення ЧС-2030 є надзвичайно важливою

Павелко: Участь України у заявці на проведення ЧС-2030 є надзвичайно важливою
Dynamo.kiev.ua -
Президент УАФ Андрій Павелко прокоментував спільну заявку України, Іспанії та Португалії на проведення ЧС-2030.
 
«Україна, Іспанія і Португалія подали спільну заявку на проведення чемпіонату світу з футболу-2030! Про своє рішення разом із колегами-президентами іспанської і португальської асоціацій Луїсом Рубіалесом і Фернандо Гомесом ми щойно оголосили на прес-конференції у швейцарському Ньйоні. УЄФА підтримав нашу ініціативу, а отже мрія багатьох поколінь українських вболівальників сьогодні отримала практичну можливість для втілення. Попереду дуже багато роботи, насамперед презентація заявки на рівні ФІФА, у Києві, Мадриді і Лісабоні. Але перший і чи не найважливіший крок у напрямку до реалізації заповітної мети зроблено.
 
Участь України у заявці на проведення ЧС-2030 є надзвичайно важливою не тільки для нашої держави, а й для об’єднання і зміцнення всієї Європи у час спільних важких випробувань. Кілька місяців тому Україна отримала статус кандидата в члени ЄС і в найближчі роки ми — вірю — отримаємо і повноправне членство. Спільне з Іспанією і Португалією проведення ЧС-2030 стане яскравим символом завершення інтеграції України до ЄС і підкреслюватиме єдність Європи від Лісабону і Мадриду до Києва, Донецька, Луганська і Севастополя. Ця подія також стане символом перемоги футболу! Перемоги заради миру в усьому світі! Історичним цей чемпіонат світу стане ще й тому, що саме в 2030 році відзначатиметься 100-річчя з початку проведення турніру світової першості.
 
Це фантастичне дійство насамперед стане подарунком для Збройних сил України, які своїм неймовірним героїзмом зробили можливим проект подачі спільної заявки на проведення ЧС-2030! Дякую Вам, Герої! Дякую Президенту України Володимир Зеленський та Офіс Президента України на чолі з Андрій Єрмак за всебічну підтримку, завдяки якій нам вдалося відродити футбол в Україні в умовах війни і проти війни. Дякую УЄФА на чолі з Александером Чеферіним за значну допомогу, яку Україна отримує починаючи з 24 лютого, і за голос на користь нашої спільної заявки на проведення ЧС-2030! Дякую національним асоціаціям Іспанії (Real Federación Española de Fútbol) і Португалії (Seleções de Portugal) під керівництвом моїх колег по Виконкому УЄФА, віце-президентам УЄФА Луїсу Рубіалесу і Фернандо Гомесу за плідну співпрацю і єдність заради перемоги футболу! Дякую нашим друзям з ФІФА під керівництвом Джанні Інфантіно і національним асоціаціям Європи і світу за допомогу футбольній Україні у ці складні часи! Саме завдяки єднанню усіх ваших зусиль мрія про сильну і єдину, як ніколи, Європу та історичне футбольне свято, як торжество миру у всьому світі, стане реальністю.
 
Ми граємо у футбол в єдиній команді миру і за мир! Слава Героям! Слава ЗСУ! Слава Україні!» — написáв Павелко у Facebook.


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
TV


Новини Коментарі
Всі новини