Україна

28 09 2022, 09:53

Ротань: Цю перемогу присвячуємо нашим воїнам ЗСУ

terrikon.com -
Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань прокоментував розгромну перемогу над Словаччиною (3:0), яка забезпечила нашій команді вихід на Євро-2023 (U-21).

«У другому таймі ми трохи змінили тактику, тоді як перший у нас якоюсь мірою не вийшов. Але ми десь перед матчем розуміли, що перехід зі штучного газону, причому не останнього покоління, дасться взнаки.

Перед цим ми тиждень тренувалися тут на таких в’язких полях, тому по перерві фізично й тактично перевершили суперника. Але також хочеться подякувати словакам — вони теж гідно виглядали, теж заслуговували на вихід. Проте перемагає найсильніший, тому я вітаю нас, вітаю Україну. Цю перемогу ми хочемо присвятити нашим воїнам ЗСУ. На установці перед матчем ми сказали хлопцям про це, вони все зрозуміли.

Погода вплинула на гру. Ми завжди робимо акцент на контролі м'яча, на гарному стані поля. На жаль, воно було не найкращої якості, м'яч стрибав. Поле було дуже в’язким, тому десь це нам завадило тримати хід матчу у своїх руках з перших хвилин. Але по ходу поєдинку ми перебудувалися. Треба відзначити характер хлопців, їхнє бажання перемогти й вийти на Євро. Мабуть, це головний наш козир», — сказав Руслан Ротань у післяматчевому коментарі для Суспільне Спорт.