Україна

28 04 2013, 11:43

Сергій Зайцев: "А для чого взагалі грати у футбол?"

Сергій Зайцев:

Ми приїхали в Луцьк цілеспрямовано набирати очки, тому, що знали, що у вашої команди є певні проблеми. Але і ми не змогли вийти в оптимальному складі через травми деяких виконавців. Ми дали шанс молодим гравцям – хтось з них справився, а хтось не дуже. Повторюсь, ми приїхали набирати очки, але, самі розумієте, на такому полі дуже складно показати продуктивний футбол. Ми зіграли 0:0, хоча вважаю, що наша команда заслуговувала на більше. 

- Рудика пробивав пенальті: це було вирішено ще перед матчем чи він сам ухвалив таке рішення?

- Ну, Рудика, Жуніор… Ви ж бачите, Жуніор ледь ходить, а були би всі здорові, була би зовсім інша гра. Ще раз хочу побажати удачі вашій команді. 

- Ви кажете, що приїхали в Луцьк набирати очки. А для чого вам ці очки?

- А для чого взагалі грати у футбол? От приїхали вболівальники за тисячу кілометрів, а ми що повинні здаватись? В нас зараз будується нова молода команда і для самоствердження завжди потрібен позитивний результат. Це ж абсурд – виходити і не вести боротьбу за очки.

 

fcvolyn.net



 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарів



Рейтинг букмекерів від UF
TV






Новини Коментарі
Всі новини