Україна

30 09 2022, 18:16

Шаран: Налаштовувати команду на Динамо немає необхідності

Шаран: Налаштовувати команду на Динамо немає необхідності
Dynamo.kiev.ua -
Напередодні гри 5-го туру чемпіонату України проти «Динамо» головний тренер «Миная» Володимир Шаран відповів на питання клубного сайту.
 
Володимир Богданович, чи є психологічні наслідки нещодавньої прикрої поразки від «Львова»?
 
— Можна вважати, що були впродовж перших двох днів після гри. Побачили, що гравці дуже засмучені таким результатом, оскільки могли виграти. Але надалі ми бачимо, що команда наполегливо працює на тренуваннях і головне що травмованих немає.
 
Налаштовувати команду на такого суперника як «Динамо» немає необхідності. Навпаки, потрібно заспокоїти хлопців, щоб вони впевнено вийшли на поле і показали той футбол, на який ми здатні на даному етапі.
 
— Невдалий старт «Динамо» у чемпіонаті робить киян більш складним суперником?
 
— Так, звичайно. Впевнений, що тренерський штаб зробив висновки і самі гравці. І до цього поєдинку вони, напевно, підійдуть в кращій формі, ніж були до цього. Тому, що видно було, що команда виглядає втомленою. Але, знов таки, основної обойми команди не було цей період через матчі збірних, тому важко сказати, в якому стані перебуває команда. Але психологічно, напевно, кияни розуміють, що «Динамо» знаходиться далеко не на тій сходинці, на який має перебувати.
 
Ви бачили в роботі вже двох голкіперів — Олександра Бандуру та Германа Пенькова. Чи задоволені ви їх роботою?
 
— Від воротарської ланки зараз буде залежати дуже багато, тому, що «Динамо» буде створювати чимало моментів. Сподіваємось на кваліфікацію наших воротарів, але із тим, хто саме займе місце в складі, визначимось лише завтра.


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
TV


Новини Коментарі
Всі новини