Україна

12 августа 2022, 18:26

Шацьких: Що, Бенфіка – прямо якийсь топсуперник? З нею можна грати

Шацьких: Що, Бенфіка – прямо якийсь топсуперник? З нею можна грати
sportarena.com -
Колишній нападник «Динамо» Максим Шацьких оцінив шанси киян у протистоянні з «Бенфікою» в плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів.
 
Які ваші прогнози на протистояння «Динамо» з «Бенфікою»? Які шанси киян?
 
– З «Бенфікою» динамівцям треба грати, та й годі. Гра покаже, як усе буде. Я дивився усі ігри «Динамо» у цій кваліфікації Ліги чемпіонів. Шанси у протистоянні з «Бенфікою» у киян є. Шанси є завжди! Що, «Бенфіка» – прямо якийсь топсуперник? З нею можна грати. Зрозуміло, що у лісабонців гарна, збалансована команда. А грати можна з усіма.
 
Що думаєте з приводу гри молодих Вівчаренка та Ваната? Вони вже вписуються до першої команди «Динамо»?
 
– Вівчаренко забив «Штурму», і це добре. Забив гол, добре, молодець! Кияни виграли, далі пройшли. Ванату поки що важко. До рівня, який зараз потрібен динамівцям, складно дотягувати.
 
– Віктор Циганков, якщо буде у своїй найкращій формі, зможе витягнути матчі з «Бенфікою» і проявити себе як лідер команди?
 
– Один він нічого не витягне. Якщо вся команда працюватиме як злагоджений механізм, тоді так. Тоді є якийсь шанс. Бракує ще такої майстерності, як, наприклад, у «Реала», коли вони грають на індивідуальних якостях футболістів. Цього поки що немає у «Динамо». Важко буде. І тому треба грати лише всім разом та один за одного. Тільки так! – зазначив Шацьких.


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
UF рекомендует!


Новини Коментарі
Всі новини