Україна

30 11 2022, 09:29

Шацьких: Тренерська перемога набагато значуща, ніж в якості гравця. Досі приходжу до тями

Шацьких: Тренерська перемога набагато значуща, ніж в якості гравця. Досі приходжу до тями
footboom.com -
Екс-тренер «Динамо» Максим Шацьких, який нині є наставником «Пахтакора», поділився емоціями від минулого сезону.
 
— Максим, ви неодноразово вигравали чемпіонство в якості гравця, але вперше — в ролі головного тренера. Порівняйте емоції та відчуття.
 
— Перемога команди в чемпіонаті — це не тільки моя перемога, але і всього тренерського штабу, перемога всіх співробітників та керівництва клубу. Що стосується особистих відчуттів, то скажу відверто — це досягнення набагато значуще, ніж перемоги в якості гравця. Я досі не можу прийти в себе!
 
У чому відмінності роботи помічника тренера, яким ви працювали в «Динамо», та головного тренера?
 
— У відповідальності. Головний відповідає за все, що відбувається в команді, звідси і величезне навантаження в роботі. Тренерський штаб — це моя опора і допомога у всіх починаннях і реалізації задуманого.
 
Що було найважчим у чемпіонстві? Назвіть три ключові чинники, які дозволили виграти «золото»?
 
— У чемпіонаті був відрізок, коли стався невеликий збій у грі «Пахтакора». Психологія, мотивація гравців, побудова гри — ці моменти були переглянуті. Радий, що ми змогли достукатися до хлопців, досягли порозуміння і справи пішли вгору. Ми перезавантажилися і довели чемпіонат до перемоги.
 
— Ваша команда забила найбільше в чемпіонаті, чи означає це, що ви зробите ставку на атаку? Який футбол сповідує ваш «Пахтакор»?
 
— Команда сповідає атакуючий, в міру агресивний футбол, тому й забиваємо багато м’ячів— адже в цьому і полягає сенс атакуючих схем гри. Значить, все робимо правильно.
 
— Хто першим привітав із чемпіонством, і як відзначили перемогу?
 
— Першою привітала моя дружина — мій однодумець і вірний друг! А після гри вся команда була запрошена керівництвом клубу на банкет, де було багато тостів, побажань і привітань з довгоочікуваним чемпіонством.
 
Які найближчі цілі тепер ставите собі? Що хотілося змінити у грі команди, які лінії посилити?
 
— Хотілося б посилити кожну лінію хорошими і гравцями, щоб виникла конкуренція, щоб гравці прагнули підвищувати свій рівень гри, а команда постійно була націлена лише на перемогу в кожному матчі.
 
У вас є можливість стежити за чемпіонатом України?
 
— Так, намагаюся дивитися і бути в курсі подій у чемпіонаті України. Криза «Динамо»? Думаю, свою роль зіграла обстановка в країні з усіма обставинами. Це впливає на психологію гравців та фізичний стан команди.
 
У Катарі в самому розпалі чемпіонат світу, слідкуйте за цим турніром? Кого вважаєте фаворитом і чому?
 
— Мої фаворити — Франція, Бразилія та Іспанія. Ці команди за рівнем підготовки, підбору гравців, індивідуальною та командною грою перевершують суперників. Думаю, «золото» візьме хтось із цієї трійки.
 
— З ким із України підтримуєте спілкування і як давно були в Києві?
 
— У столиці України не був з червня минулого року, але намагаюся підтримувати постійний зв’язок з друзями, колегами з футболного життя. Намагаюся бути в курсі подій і всім родиною дуже переживаємо за те, що відбувається в України, яка для мене стала другою Батьківщиною.


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
TV


Новини Коментарі
Всі новини