Україна

12 августа 2022, 18:31

"Історія з єдиним пулом дуже неоднозначна. Ми не розуміємо, як показувати український футбол"

dynamomania.com -
Журналіст Ігор Циганик у своїй авторській програмі «Циганик LIVE» висловився про проблему з організацією єдиного пулу для трансляції Прем'єр-ліги.
 
- Мене засмучує, що в той час, коли йде війна і нам треба об'єднуватися, точаться постійні суперечки. Найголовніше, що ми не чуємо один одного. Ніхто не хоче шанувати. Усі хочуть передавити та перекричати. Кожен має свої політичні амбіції і кожен обстоює свої інтереси. Нині найголовніше шукати компроміс, щоб було добре не лише комусь одному, а всім. Ми зараз починаємо займатися тим, чим займалися до війни.
 
Таке відчуття, що за останні півроку нічого не було. тут знаходить коса на камінь. Ніхто не хоче чути нікого. А аргументи слід чути. Мені дуже шкода, що ми не маємо єдиного пулу. Клуби мають домовлятися. Потрібно вигадувати якісь комбінації, але це не можна робити силовим методом. Не можна ламати через коліно. Усі сторони мають свої аргументи і їх треба чути.
 
Я розібрався у всьому цьому і можу сказати, що історія з єдиним пулом є дуже неоднозначною. Ми не розуміємо, як показувати український футбол. Ми продаємо права, а хто робитиме картинку? Setanta зробила дуже цікавий хід, перевівши організацію виробництва на Прем'єр-лігу. Ми дуже довго вважали, скільки може коштувати матч. Говорили про те, що є довоєнні розцінки. Але зараз війна та інша ситуація. До війни одна трансляція в середньому коштувала близько 10 тисяч доларів. Чи коштуватиме вона зараз стільки?
 
Порахувавши всі ризики, форс-мажори та ризики з повітряними тривогами, ми не розуміємо, що буде. За фактом ми маємо 240 матчів. А скільки може бути перенесено? Сума Setanta у 3,2 млн може покрити все виробництво. Жодної комерційної складової там може і не бути. Це найскладніша історія. Не можна гарантувати, що клуби отримають якусь суму. Setanta зараз все покриває так, що клуби не матимуть жодної комерційної вигоди. Це проста математика. Але це також гроші. Є клуби, які кажуть, що не потрібно робити бізнес для когось.


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
UF рекомендует!


Новини Коментарі
Всі новини